Lightening Roulette to wersja ruletki na żywo która w kasynie dodaje kilka ciekawych funkcji do klasycznej ruletki, którą znamy i stwierdziliśmy, że ta gra zasługuje na szczególną uwagę.

Nie myliliśmy się. Kilka miesięcy po napisaniu tej recenzji, Lightning Roulette została później nazwana Produktową Innowacją Roku w Global Gaming Awards w Las Vegas 2018!

Lightning Roulette zasady i funkcje

Lightning Roulette można uznać za ulepszoną wersję europejskiej ruletki. Różnica jest taka, że krupier w Lightning Roulette nie kręci kołem, tak jak w oryginalnej wersji ruletki.

Zamiast tego koło obraca się automatycznie po rozpoczęciu gry. Gracze mogą stawiać zakłady na poszczególne liczby, grupy liczb lub kolory. Po zakończeniu licytacji tablica liczb zostanie uderzona piorunem, a od 1 do 5 „szczęśliwych liczb” wybiera się losowo.

Jeśli wygrasz zakład na te numery, Lightning Roulette nie wypłaci zwykłego 35: 1; lecz zamiast tego do wygranej stosowany jest mnożnik, który może wynosić od 50x do 500x!

 Lightning Roulette

Z tego powodu wypłaty przyznane przez Lightning Roulette różnią się od innych wariantów ruletki:

Lightning Roulette krupierzy

Krupierzy w Lightning Roulette są przyjaźni, rozmowni i bardzo zabawni, mimo że nie wszyscy mówią po polsku. Tak jak zawsze, Evolution upewnia się że ich personel jest profesjonalny i dobrze wyszkolony do nadzorowania tej ekscytującej gry!

Możesz także rozmawiać z krupierami za pośrednictwem zintegrowanego okna czatu na żywo, a oni chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Gdzie grać w Lightning Roulette

Możesz teraz grać w Lightning Roulette w jednym z poniższych kasyn, wyszukując tę grę w kategorii Live Casino. Kasyna te słyną również z przeprowadzania specjalnych promocji w kasynie na żywo, więc od czasu do czasu odwiedzaj także ich strony z promocjami, aby żadna specjalna oferta nie przeszła Ci koło nosa!

Ewentualnie możesz regularnie sprawdzać naszą sekcję ofert, gdzie będziemy powiadamiać Cię o aktualnych ofertach w kasynie na żywo.

Lightning Roulette interfejs i wygląd

Lightning Roulette wygląda uderzająco inaczej niż inne warianty Live Roulette. Konfiguracja studia przypominała nam programy telewizyjne, takie jak Koło Fortuny, a krupier w tej grze ma role podobna do prezentera.

czarne, czerwone i zielone panele ozdobione złotą ramką, a najpopularniejsze liczby zaczynają się trząść, aby gracze mogli zobaczyć, na co obstawiają inni.

Po obróceniu koła krupier pociąga dźwignię, która powoduje, że piorun uderza w panele, wybierając szczęśliwe liczby. Transmisja jest na najwyższym poziomie, jak każda inna gra na żywo firmy Evolution, a interfejs jest przyjazny dla użytkownika i atrakcyjny.

❋Dla tych którzy nie słyszeli o interfejsie, wyjaśniamy, że jest to sposób na komunikację człowieka z komputerem.

Lightning Roulette minimalna stawka, RTP i częstotliwość uderzeń

Możesz grać w Lightning Roulette, stawiając zaledwie €2 za obrót. RTP jest ustawiony na 97,3%, ale warto zauważyć, że zakłady proste/straight-up mają zmniejszoną wypłatę 29: 1, gdy mnożniki błyskawic nie są stosowane do wygranej.

Z doświadczeń graczy wynika, że możesz spodziewać się, że skorzystasz z mnożników w dość przyzwoitych odstępach czasu, na czym z pewnością skorzysta Twój bankroll.

Wydaje się jednak, że maksymalny mnożnik x500 jest dość trudny do uzyskania. W przypadku liczb błyskawic uzyskanie mnożnika x2 lub x3 jest normą, a posiadanie 5 szczęśliwych liczb jest bardzo rzadkie.

Lightning Roulette nowa gra w kasynie na żywo

Lightning Roulette – nasza opinia 

Lightning Roulette może być idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą wygrać duże pieniądze, biorąc pod uwagę 500-krotny mnożnik, którego nie znajdziesz w żadnym innym wariancie ruletki.

Należy się jednak spodziewać szeregu spinów bez zastosowania mnożnika, a jeśli weźmie się pod uwagę niższe wypłaty w przypadku zakładów prostych bez mnożnika, to, co otrzymasz po kilku rundach, nie różni się tak bardzo od standardowej ruletki.

Niemniej jednak znakomici dealerzy Evolution, atrakcyjne studio i oszałamiające efekty wizualne i dźwiękowe, których doświadczasz podczas gry w Lightning Roulette, zapewniają bardzo rozrywkowy czas, a jeśli masz szczęście, z pewnością zalecamy wypróbowanie tej gry.

Kliknij na linki do naszych rekomendowanych kasyn, aby otrzymać bonus dla nowego gracza w Lightning Roulette i innych grach na żywo! Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?