Dead or Alive

Automat Dead or Alive zabierze cię na przygodę w stylu Dzikiego Zachodu. Rewolwerowcy, pieniądze, przygoda, piękne kobiety, dzikie prerie i szczęśliwe zakończenie. Producenci NetEnt stworzyli grę dla wszystkich fanów westernów. Pomórz szeryfowi stawić opór bandytom i zostań nagrodzony gotówką za swoje wysiłki. Graj w Dead or Alive w kasynach poniżej:


Spinson Spinson Graj Teraz

Dunder Dunder € 600 bonus
i 180 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsafe Betsafe 3 000 zł bonus
i 150 darmowych spinów
Graj Teraz

Dead or Alive Dowiedz się Więcej

Grafika i ścieżka dzwiękowa w tym slocie jest oczywiście o tematyce westernowej . Automat ten składa się z 5 bębnów, trzech rzędów i 9 linii płatnych. Dead or Alive nie posiada gry bonusowej, ale za to znajdziesz tu ekscytujące przylepiające się Wildy, rundy darmowych spinów, jak i również symbole Scatter i Wild, które pomogą ci powiększyć wygraną. Symblami są tutaj symbole kart do gry i wszystkie inne symbole związane z westernem takie jak: kowbojskie buty, pistolet, kapelusz kowbojski, odznaka szeryfa. Sybmolem Wild są tutaj plakaty „poszukiwanych”.

Dead or Alive - w trakcie gry Dead or Alive - darmowe spiny Dead or Alive - darmowe spiny

Dead or Alive Darmowe Spiny

Najciekawszą cechą tego slotu jest runda darmowych spinów. Która uruchomi się po zdobyciu w dowolnym miejscu na bębnach trzech lub więcej symboli Scatter(którym jest pistolet). Zostaniesz wtedy nagrodzony 12 darmowymi obrotami z mnożnikiem x2, co oznacza, że łączna wygrana zostanie podwojona.

Dead or Alive funkcja Sticky Wild

Jeśli podczas darmowych spinów, pojawią się symbole Wild(plakaty „wanted”), to zamienią się one w przylepiające się Wildy i zostaną w tej samej pozycji podczas trwania rundy darmowych spinów. Dzięki tej funkcji masz duże szanse na wielką wygraną.

Dead or Alive slot