Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 20
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams to automat, który został stworzony prze producenta NetEnt. Jego poprzednikiem był „Mega Fortune”, który przez długi czas był uznawany przez graczy jako najlepszy automat i nie bez powodu. Zdobył on sukces dzięki trafieniu do księgi Guinessa jako najwyższy jackpot trafiony online w wysokości €17,861,813! Mamy nadzieję, że Mega Fortune Dreams powtórzy sukces swojego poprzednika. Zagraj na Mega Fortune Dreams za darmo lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

500 zł bonus i 200 darmowe spiny.
2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Automat Mega Fortune Dreams składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Grafika w tym slocie jest ulepszoną i uatrakcyjnioną wersją jego poprzednika – Mega Fortune. Symbolami na bębnach, są przedmioty kojarzące się z bogactwem, takie jak: drogie zegarki, biżuteria, szampany itp. Symbolem Wild są dwie palmy, symbolem Scatter jest diament, a bonus to koło fortuny.

Mega Fortune Dreams 
Mega Fortune Dreams
 Mega Fortune Dreams Bonus

Mega Fortune Dreams Darmowe Spiny

Jeśli w tym samym rzędzie pojawią się trzy symbole Scatter (diamenty), to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami, które również mogą zostać potrojone.

Mega Fortune Dreams Jackpot Progresywny

Jackpot progresywny może być trafiony na trzech poziomach: Mega Jackpot, Major Jackpot i Rapid Jackpot.

Mega Fortune Dreams Bonus

Jeżeli symbole bonusowe pojawią się na trzecim, czwartym i piątym bębnie, to rozpocznie się runda bonusowa. W rundzie bonusowej znajdziesz 3 połączone ze sobą koła fortuny. Po czym będziesz musiał zakręcić pierwszym kołem, co wprawia w ruch również dwa pozostałe. Na kole znajdują się wartości monet i strzałka. Gdy koło zatrzyma się na wartości monet, oznacza to wygraną, po czym gra się kończy. Jeśli zatrzyma się na strzałce, to dostaniesz szansę zakręcenia drugim kołem – na nim również znajdują się wartości monet i strzałka, jak i również symbol jackpot i jeśli na nim zatrzyma się koło, to oznacza to rozbicie jackpota. Jeśli zatrzyma się na pozostałych dwóch symbolach, to wszystko przebiega tak samo, jak w przypadku pierwszego koła. Przy ostanim kole mamy szansę na trafienie Major Jackpot – największego jackpota progresywnego.

€ 2 000 bonus i 100 darmowe spiny bez depozytu.
Mega Fortune Dreams™ - Net Entertainment