5 zwycięzca Dream Drop Jackpot autorstwa Relax Gaming!

Funkcja Dream Drop Mega Jackpots stworzona przez popularnego i innowacyjnego producenta gier Relax Gaming, ma już na swoim koncie piątego zwycięzcę.

Dream Drop Jackpot to ogromny progresywny jackpot, który tym razem przyniósł szczęśliwemu zwycięzcy zysk aż do 1 886 174,63 €.

Szczęśliwca nie chciał ujawnić swojej tożsamości, ale wiadomo, że tą ogromną wygraną zdobył grając w Snake Arena Dream Drop w Play Norths Cansino w Holandii.

  • Zwycięzca piątego Dream Drop Mega Jackpot
  • Bardzo popularna funkcja dodana do kilku slotów Relax Gaming
  • Relax Gaming to wielokrotnie nagradzany producent gier

Zdobywaj jackpoty dzięki funkcji Dream Drop

Funkcja Dream Drop, wydana na początku tego roku, oferuje w sumie pięć różnych wielkości jackpotów: Rapid, Midi, Maxi, Major i Mega, z których ostatni przynosi największy zysk.

We wszystkich pięciu różnych kategoriach zdobyto do tej pory ponad milion indywidualnych wygranych, w tym 53 duże jackpoty, a teraz także łącznie pięć Mega Jackpotów.

Wprowadzona w marcu 2022 r. wraz z potężną kampanią startową funkcja Dream Drop Jackpot oferuje obecnie największy dostępny jackpot.

Niezwykle popularna funkcja Dream Drop Jackpot została dodana do wielu ulubionych gier firmy Relax Gaming, takich jak Temple Tumble 2, TNT Tumble i najnowszy dodatek do gry Christmas Santa’s Stack Dream Drop.

Temple Tumble 2

Innowacyjne i popularne studio gier

Firma Relax Gaming ugruntowała swoją pozycję jednego z wiodących producentów gier.

Dostawca został niedawno nagrodzony w kategorii Game Developer of the Year podczas gali rozdania nagród SBC Awards i został wybrany najlepszym producentem oprogramowania do gier mobilnych podczas gali EGR Awards.

Więcej wiadomości z branży znajdziesz poniżej:

Autor
Specjalista Pokera Online
Judyta to copywriter w polskiekasyno.com, a przez ostatnie 8 lat specjalizuje się w tworzeniu treści związanych z pokerem online. Jest ekspertem w dziedzinie hazardu online i pasjonatką tej branży. W swojej pracy pisze recenzje, przewodniki i wiele innych materiałów związanych z pokerem online.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?