Współpraca pomiędzy PokerStars i Oracle Red Bull Racing wkracza w drugi sezon

Przez Adam
Opublikowane 06/04/2023
Współpraca pomiędzy PokerStars i Oracle Red Bull Racing wkracza w drugi sezon

W związku z nowym sezonem F1 roku 2024, firmy PokerStars oraz Oracle Red Bull Racing zdecydowały się na na przedłużenie owocnej współpracy na drugi rok. Światowej sławy platforma hazardowa, poza oczywistym wsparciem finansowym dla austriackiego teamu, poszerzy swoją dotychczasową ofertę dla entuzjastów F1 o jeszcze więcej promocji i ekskluzywnych treści.

PokerStars wprowadzi sympatyków F1 za kulisy legendarnych wyścigów

Od momentu rozpoczęcia sezonu w marcu, fani maj dostęp do niepublikowanych dotąd materiałów filmowych. Wszystko za sprawą kanału PokerStar w serwisie YouTube. Twórcy zapewniają także, że wszyscy zainteresowani zostaną wprowadzeni za kulisy wyścigów, dzięki czemu poznają pracę kierowców, mechaników i reszty drużyn „od kuchni”.

Jakby tego było mało, start sezonu przyniósł ze sobą powrót ekskluzywnego i pożądanego PokerStars Red Spade Pass. Przepustka zapewni zwycięzcom niepowtarzalne przeżycia w postaci dostępu do jedynych w swoim rodzaju „wakacji z F1”, czyli czterodniową, w pełni opłaconą wycieczkę dla dwojga do Nicei i Monako.

Para szczęśliwców obejrzy kultowe Grand Prix na lazurowym wybrzeżu z luksusowych miejsc nad samym morzem.

Red Spade Pass do wygrania od PokerStars.
Legendarny Red Spade Pass zostaje na drugi sezon

Drugi sezon współpracy to nowe promocje i bonusy od PokerStars

Nowe promocje Chicane Cash Drop, Spin & Go Races, zwiększone kursy na zakłady sportowe oraz weekendowe wyścigi w kasynie z tabelą wyników to tylko niektóre z korzyści, które PokerStars zamierza wprowadzić w nowym roku współpracy z Oracle Red Bull Racing Team.

Zgodnie z warunkami umowy, logo jednej z wiodących marek związanych z hazardem online i rozrywką pojawi się na elementach takich jak halo RB19, wewnętrzna część kokpitu bolidów, końcówka tylnego skrzydła, kombinezony kierowców oraz kaski ekipy pit-stopowej.

Zgodnie ze słowami Christiana Hornera, CEO i głównego przedstawiciela Oracle Red Bull Racing Team:

„Partnerstwo z PokerStars to świetny ruch dla zespołu. Ich zaangażowanie w rozrywkę i innowacje to zwycięska formuła, która doskonale wpisuje się w nasze wartości w Formule 1. Wchodząc w kolejny rok współpracy, podnosimy poprzeczkę i przenosimy naszą wspólną grę na wyższy poziom. Chociaż na razie nie możemy zdradzić zbyt wiele, mogę powiedzieć, że pracujemy nad kilkoma naprawdę ekscytującymi projektami i z niecierpliwością czekamy na ich prezentację w najbliższych miesiącach.”

Inne wiadomości z branży hazardowej