Jumanji

Dostawcy: NetEnt

Niech poniesie Cię wyobraźnia! Jeśli lubisz grać w sloty, a do tego jesteś fanem sci-fiction to świetnie trafiłeś! Jumanji to…

Jumanji

86
86
Ocena
5 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
16 Linia wypłaty
5 Koła

25%

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Jumanji
Wydany
2018-06-21
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Szansa by wygrać
25
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x504
Zmienność
Low
Linia wypłaty
16

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Jumanji

Niech poniesie Cię wyobraźnia!

Jeśli lubisz grać w sloty, a do tego jesteś fanem sci-fiction to świetnie trafiłeś! Jumanji to czarująca gra slotów, która została wyprodukowana przez szwedzkiego producenta gier NetEnt.  Jumanji to gra na podstawie popularnego filmu “Jumanji: Przygoda w dżungli” ze wspaniałym Robinem Williamsem w roli głównej. Swego czasu film był niezwykle popularny. Graliście kiedyś w Jumanji? Nie, to czas najwyższy spróbować! Dać się wciągnąć do wirtualnego świata tej magicznej gry, w którym przeżycie jest najważniejsze. Przyjrzyjmy się tej intrygującej grze z bliska i zobaczmy ile i jak możesz dzięki niej się wzbogacić.

Jumanji Cechy Gry

Gra została zainspirowana przez film z udziałem słynnego Robina Williamsa z 1995 roku i odbywa się w grze planszowej. Jest ona zbudowana z 5 bębnów, 36 linii. W grze znajduje się dużo zwariowanych symboli i dzikich zwierząt. Funkcje gry obejmują również darmowe spiny, dzikie symbole, dzikie bębny, dzicz i inne symbole.

Jumanji gra

Jumanji Slot Bonus

Jeśli chodzi o  funkcje bonusowe, Jumanji ma mnóstwo – w podstawowej grze są 4 losowo uruchamiane funkcje. Są one następujące:

  • Funkcja Sticky Vines – otrzymujesz ponowne spiny, które zwiększają Twoją wygraną. Wszystkie symbole, które są częścią zwycięskiej kombinacji, przyczepiają się do bębnów z pozostałymi symbolami – co prowadzi do dodania kolejnych zwycięskich symboli. Ponowne obroty trwają, dopóki nie zostaną utworzone żadne nowe wygrywające kombinacje lub dopóki cały zestaw bębnów nie zostanie wypełniony.
  • Funkcja Monsoon Wilds – 1 lub 2 bębny stają się dzikimi bębnami z obracającymi się szpulami.
  • Funkcja Monkey Mayhem – wszystkie symbole mieszają się losowo, tworząc gwarantowaną wygrywającą kombinację.
  • Funkcja Wild Stampede – nosorożce pchają bębny z obracającymi się szpulami. W procesie do bębnów dodaje się od 4 do 9 symboli wieloznacznych.

Jumanji Slot Darmowe Spiny

Funkcje darmowych spinów znajdują się w każdym rogu gry planszowej – kiedy twój żeton trafi na jedną z 2 lokalizacji przed funkcją, zagrasz tę funkcję. Gdy aktywujesz funkcję, odpowiednie lokalizacje nagrodzą Cię dodatkowymi rzutami kości, jeśli wylądujesz na nich ponownie. Oto szczegóły funkcji:

  • Funkcja Vines Free Spins – otrzymasz 10 darmowych spinów z ponownymi obrotami, jeśli uzyskasz zwycięską kombinację. Działa podobnie do funkcji Sticky Vines w podstawowej grze. Jednak winorośle będą chwytać dzicz i utrzymywać je w miejscu przez cały czas trwania funkcji.
  • Funkcja darmowych spinów monsunowych – otrzymujesz 7 darmowych spinów z funkcją Monsoon Wilds wchodzącą w grę. Zyskasz 1 lub 2 dzikie bębny na każdym wolnym spinie.
  • Funkcja Monkey Free Spins – dostajesz 6 darmowych spinów z zastosowaniem funkcji Monkey Mayhem.
  • Funkcja darmowych spinów Stampede – otrzymujesz 5 darmowych spinów z zastosowaniem funkcji Wild Stampede – od 4 do 9 symboli wild dodaje się przy każdym free spinie.

Jumanji Slot Grafika i Dźwięki

Okno gry znajduje się na tle gry planszowej, w otoczeniu małp, które tylko czekają aby spłatać jakiegoś psikusa. Ciekawa grafika wyróżnia się barwnymi detalami, a znakomite animacje z pewnością przykują Twoją uwagę. Z kolei ścieżka dźwiękowa ułatwi Ci przeniesienie się do samego serca dżungli, jest połączeniem odgłosów leśnych zwierząt oraz ekscytujących dźwięków prosto z filmu akcji.

Jumanji Slot – Nasza Konkluzja

Zdecydowanie możemy polecić Tobie tą fantastyczną grę na podstawie klasycznego i uwielbianego filmu. Według nas Jumanji jest niezwykle czarującą grą z dużym potencjałem na całkiem wysokie wygrane i z dużą ilością funkcji bonusowych oraz darmowych spinów. Ta świetna gra o przygodach w dżungli, Jest fantastycznym połączeniem gry planszowej i automatu. Grafika tego slotu jest na wysokim poziomie. Jeśli szukasz więc odrobiny magii i tajemniczości, to koniecznie powinieneś wypróbować ten automat. Jumanji można znaleźć już teraz na przykład w kasynie Unibet. Czeka cię dużo wrażeń i emocji.

Jumanji
86
Ocena

25%

Szansa by wygrać

96.3%

RTP