Tome of Madness

Dostawcy: Play'n GO

Kontynuuj polowanie na wysokie ryzyko, ale potencjalnie wysoką nagrodę za utracony skarb w Rich Wilde i Tome of Madness. Ta…

Tome of Madness

94
94
Ocena
5 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
1 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.6%

RTP

Ogólnie

Imie
Tome of Madness
Wydany
2019-06-26
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.6%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x2000
Zmienność
High
Linia wypłaty
1

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Tome of Madness

Kontynuuj polowanie na wysokie ryzyko, ale potencjalnie wysoką nagrodę za utracony skarb w Rich Wilde i Tome of Madness. Ta ostatnia wycieczka dla poszukiwacza przygód Richa Wilde opiera się na H.P. fikcyjnym literackim świecie Lovecrafta, Mit Cthulhu. Stworzony przez Play ’N Go, Tome of Madness  jest rozgrywany za pomocą siatki 5 na 5. Przeczytaj naszą pełną recenzje slotu Rich Wilde and the Tome of Madness aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 27 czerwca 2019 roku!

Rich Wilde and the Tome of Madness slot Play N GO przegląd

Tome of Madness funkcje slotu

Gra Rich Wilde i Tome of Madness składa się z 5 bębnów, z których każdy ma 5 wysoko wartosciowych symboli. Zamiast korzystać z linii wygrywających, wygrywasz, tworząc zwycięskie kombinacje 4 lub więcej symboli w pionie i poziomie. Wygrywające symbole zostaną usunięte, a nowe symbole spadną, dając Ci szansę na wygraną przy każdym obrocie.

Specjalne symbole

Wilds – W tym slocie znajdują się 3 symbole Wild, z których każdy oferuje coś innego. Jedyną wspólną cechą wszystkich jest to, że zastępują wszystkie inne symbole.

Special Wild – Special Wild to „Tome” wymieniony w tytule slotu. Zobaczysz Richa Wilde trzymającego jego kopię z boku bębnów. Są to w zasadzie standardowe symbole Wild, ale mają one losowy potencjał do wywoływania efektów portalu.

Multiplier Wild – Mnożnik Wild to „Rich Wilde”. Symbol działa jak zwykły wild, ale także podwaja każdą wygraną, do której się przyczynia.

Mega Wild – Ten symbol jest dostępny tylko w rundzie „Inny świat” i przybiera formę „Mega Wild Cthulhu”, który jest ohydnym potworem z jednym dużym okiem i mackami. Jeśli wszystkie Otwarte Oczy (wyjaśnimy to nieco później) zostaną uruchomione „Mega Wild Cthulhu”, zostanie dodany do siatki i przesunie się w dół z każdą kaskadą, zanim zniknie.

Rich Wilde and the Tome of Madness slot Play N GO funckje

Tome of Madness funkcje bonusowe

Eye Markers – na dole po lewej stronie siatki zobaczysz mniejszą siatkę, która odzwierciedla bębny i wszystkie znajdujące się na nich przestrzenie. Podczas niektórych spinow, fioletowe oko pojawi się w jednej z tych przestrzeni. Jeśli trafisz na  zwycięską kombinację na podświetlonym polu, dodasz do siatki specjalne symbole Wild.

Portal – nad siatką znaczników oczu znajduje się Portal, który ładuje się za pomocą każdej kombinacji, którą tworzysz podczas jednego obrotu. Portal ma 4 znaczniki, z których każdy stanowi jedną czwartą Portalu. Jeśli uda Ci się dotrzeć do pierwszej kwarty, do siatki zostaną dodane dwa specjalne symbole Wild. Jeśli uda Ci się dotrzeć do połowy, będziesz miał jeszcze dwa specjalne Wilds z niewielkim ulepszeniem. Jeśli utworzysz zwycięską kombinację z jednym ze specjalnych Wildów, które zostały dodane, uruchomisz funkcję „Otchłań”, która usunie, a następnie zastąpi cały wiersz lub kolumnę. Stwórz 3 kwadransy i ponownie otrzymasz 2 Specjalne Wild, a tym razem, jeśli wygrasz z co najmniej jednym z nich, uruchomisz funkcję Pustka. Ta funkcja usuwa cały jeden losowo wybrany symbol i zastępuje go.

Inny świat – jeśli uda Ci się wypełnić cały portal, uruchomisz funkcję Inny świat. Otrzymujesz 1 darmową rundę z 3 losowymi efektami portalu. Portal ma 42 symbole do wypełnienia i za każde 3 dodatkowe symbole, które są dodawane poza tymi 42, zyskujesz dodatkowy efekt Portalu, maksymalnie do 7.

Rich Wilde and the Tom of Madness slot funkcje bonusowe

Tome of Madness slot bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot  Tome of Madness za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry Play N GO i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na Tome of Madness lub innym slocie w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot Tome of Madness

Tome of Madness slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Możesz grać w Tome of Madness na komputerach stacjonarnych, urządzeniach mobilnych i tabletach od 10 centów do 100 euro za spin. Jest to gra o bardzo wysokiej zmienności a maksymalna wygrana to do 2,000 razy stawki. Ten slot ma również wysokie RTP które wynosi 96.59%. 

Tome of Madness slot grafika i dzwieki

Tome of Madness zabierze Cię głęboko pod ziemię do niesamowitej sali, do której tylko Rich Wilde ośmiela się wejść. Tajemnicza mgła okrywa scenerię i możesz zobaczyć samego Wilde’a stojącego po prawej stronie bębnów, trzymającego w ręku książkę i ubranego do badań i eksploracji. Ten slot  ma starożytny wygląd z pięknymi złotymi wzorami przedstawiającymi kilka części gry, takich jak bębny i panel gry. Panel gry składa się ze starożytnych kamieni i tutaj możesz znaleźć przycisk informacyjny, różne dostępne zakłady oraz przycisk Autoodtwarzania. Po lewej stronie widać, jak miernik portalu wypełnia się wraz z postępem.

Rich Wilde and the Tome of Madness slot

Tome of Madness slot – nasza opinia

Jeśli kiedykolwiek grałeś w inne automaty w serii Rich Wilde Play’n GO, wiesz, że zawsze są one ekscytujące i pełne przygód. Riche Wilde i Tome of Madness nie są wyjątkiem, oferując ekscytujące doświadczenie pełne przygód, niespodzianek i wielu tematycznych elementów. Inspiracja do gry jest interesująca sama w sobie, a Play’n GO wykonał niesamowitą pracę, zmieniając historię Cthulhu w fantastyczny automat. Zapraszamy również do wypróbowania slotu Phoenix Reborn lub Game of Gladiators również od tego samego dostawcy. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Tome of Madness
94
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.6%

RTP