Thunderstruck II

Dostawcy: Microgaming

Automat Thunderstruck II od Microgaming to kontynuacja oryginalnej gry Thunderstruck z 2010 roku, która została wydana 6 lat wcześniej. Obie…

Thunderstruck II

94
94
Ocena
3 Liczba rzędów
0.3 Minimalna stawka
243 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.7%

RTP

Ogólnie

Imie
Thunderstruck II
Wydany
2020-01-01
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.7%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x8000
Zmienność
High
Linia wypłaty
243

Stawka

Maksymalna stawka
12
Minimalna stawka
0.3

Recenzja Thunderstruck II

Automat Thunderstruck II od Microgaming to kontynuacja oryginalnej gry Thunderstruck z 2010 roku, która została wydana 6 lat wcześniej. Obie gry są oparte na mitologii nordyckiej i przedstawiają bogów takich jak Thor, Odin, Loki i Walkiria. Druga część stała się kultem i znalazła się na liście najpopularniejszych automatów, głównie dzięki lukratywnej i rozbudowanej funkcji The Great Hall of Spins. W tym przeglądzie dokładnie sprawdzimy funkcje gry i zobaczymy, które z polskich kasyn online oferuje ten slot, oraz również przywita Cię słodkim kasynowym bonusem powitalnym.

Thunderstruck II slot

Thunderstruck II funkcje i darmowe spiny

Thunderstruck II slot jest ustawiony na 5 bębnach i ma aż 243 sposoby na wygraną z symbolami czterech głównych bogów oraz symbolami kart wyrytymi ze skały. Logo gry działa jako symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole poza symbolem Scatter, którym jest Młot Thora.

Thunderstruck II funkcje slotu

Główną atrakcją slotu Thunderstruck II jest bez wątpienia wielopoziomowa funkcja The Great Hall of Spins. Aby ją uruchomić, musisz trafic na co najmniej 3 symbole scatter młotów Thora. Sposób działania poziomów darmowych spinów jest następujący:

Poziom 1 – Walkiria

Pierwsze cztery wyzwalacze to poziom Walkirii, który zawiera 10 darmowych spinów i mnożnik x5. Możliwe jest aktywowanie większej liczby darmowych spinów na tym poziomie.

Poziom 2 – Loki

Drugi poziom Loki będzie kontynuowany od 5 do 9 wyzwalaczy. Tutaj otrzymasz 15 darmowych spinów z dodatkiem funkcji Wild Magic, która rozpoczyna się na środkowym bębnie i przekształca zwykłe symbole w symbole wild.

Poziom 3 – Odyn

Trzeci poziom trwa od 10 do 14 wyzwalaczy i nagradza Cię 20 darmowymi spinami oraz dodatkową funkcją Wild Raven. Jeden z Kruków da ci mnożnik x2 lub x3. Zdobądź 2 Kruki i otrzymaj mnożnik x6 zastosowany do wszystkich Twoich wygranych.

Poziom 4 – Thor

Począwszy od piętnastego wyzwalacza, możesz skorzystać z ostatniego poziomu Thor Free Spins. Tutaj gracze korzystają z 25 darmowych spinów i dodatkowej funkcji Rolling Reels. Im więcej zwycięstw z rzędu, tym większy mnożnik. Zaczyna się od x2 i idzie do x5.

Po przejściu przez funkcję Thora będziesz mógł sam wybrać poziom darmowych spinów.

Thunderstruck II slot bogowie

Thunderstruck II slot bonus

Oprócz darmowych spinów możemy w zasadzie zagwarantować, że otrzymasz niesamowity bonus powitalny w kasynie po pierwszej wpłacie w jednym z najlepszych internetowych kasyn wymienionych poniżej. Wypróbuj tą epicką grę, wraz z bonusem w jednym z najpopularniejszych operatorów kasyn online w Polsce.

Gdzie zagrać w slot Thunderstruck II

Thunderstruck II slot min/max zakłady, jackpot i zmienność

Możesz zagrać w Thunderstruck II, zaczynając od minimalnego zakładu 30 centów, aż do maksymalnego zakładu 15,00 euro. Ten średnio i wysokoczęstotliwościowy automat jest świetną zabawą dla graczy na wszystkich poziomach i budżetach. Możesz również zdobyć jackpot o wartości 6,000, a RTP wynosi 96,65%

Thunderstruck II slot od microgaming

Thunderstruck II slot grafika i ścieżka dźwiękowa

Lukratywne darmowe obroty nie są jedyną atrakcją slotu Thunderstruck II; gra jest również niezwykle piękna i dobrze wykonana, jeśli chodzi o grafikę i efekty specjalne. Ten slot zawiera intro pełne błyskawic i piorunów. Tło, efekty specjalne i schemat kolorów zmieniają się podczas czterech różnych poziomów darmowych spinów, dzięki czemu gra jest zabawna i pełna emocji. Główne cztery symbole są również w pełni animowane, Thor macha młotem, a Loki podpala swoje włosy.

Thunderstruck II slot – nasza opinia

Łatwo zrozumieć popularność Thunderstruck II – ma on prawdopodobnie jedną z najbardziej dochodowych i niezwykłych funkcji darmowych spinów oraz bardzo łatwą i płynną rozgrywkę. Temat i muzyka są absolutnie epickie. Dodaj do tego świetny zwrot dla gracza i nie małą wygraną, a zrozumiesz, co sprawiło, że ten slot jest tak dobrze znany i lubiany. Zagraj w jednym z najlepszych internetowych kasyn w Polsce wymienionych w tej recenzji; nie pożałujesz!

Thunderstruck II
94
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.7%

RTP