Blood Suckers 2

NetEnt, jeden z największych producentów wydali najnowszą grę pod tytułem „Blood Suckers 2”. Wszyscy wiemy jak wielką popularność zdobył slot „Blood Suckers” . Sami nie mogliśmy się doczekać drugiej części Blood Suckers, bo temat wampirów z jakiegoś powodu jest bardzo popularnym wśród graczy slotów, a poza tym nie tylko jego tematyka zyskała popularność, ale także jego cechy i możliwości wygrania ogromnej sumy, dzięki funkcjom bonusowym i wysokim RTP. Nie przegap więc szansy zagrania jeszcze dzisiaj na tym jeszcze bardziej mrożącym krew w żyłach automacie „Blood Suckers 2”.


Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

Blood Suckers 2 Dowiedz się Więcej

Blood Suckers 2 składa się z 5 bębnów , 3 rzędów i 25 linii płacących. Tłem pod bębnami jest magiczny zamek wampirów, a symbolami na bębnach są oczywiście wampiry i symbole kart w stylu gotyckim. Po lewej stronie bębnów będzie ci towarzyszyć kobieta wampir o imieniu Amilia, pomagając ci zdobywać krwiste bonusy i funkcje. Grafika i sposób w jaki jest zaprojektowany ten automat z pewnością was nie zawiedzie. Wszystkie funkcje i ustawienia są przejrzyste i proste w obsłudze.

Zagraj na "Blood Suckers 2"

Blood Suckers 2 Darmowe Spiny

Aby uruchomić funkcję Blood Rose Free Spins, wystarczy wylosować 3 lub więcej symboli Scatter na bębnach podczas głównej gry, po czym zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami. Jeśli podczas funkcji darmowych spinów, ponownie trafisz na 3 lub więcej symboli Scatter, to po raz kolejny zostaniesz nagrodzony 10 darmowymi spinami i tak dalej…

Blood Suckers 2 Darmowe Spiny

Blood Suckers 2 Bonus Hidden Treasure

Jeśli 3 lub więcej symboli Bonus pojawi się na bębnach, to zostaniesz nagrodzony bonusem Hidden Treasure. Podczas gry bonusowej Hidden Treasure Amelia wyszuka dla ciebie z pośród skrzyń i ukrytych trumnach symbol klucza, symbol Scatter, monety, lub jeśli będziesz miał pecha to może również pojawić się Demon.

Blood Suckers - Hidden Treasure Bonus

Blood Suckers 2 Werdykt

Gra Blood Suckers 2, daje nam wartość RTP(zwrot do gracza) w wysokości 96.94%, co daje nam dość wysokie szanse na wygraną i po jej wypróbowaniu, zapewniamy was, że ten slot jest tak samo świetny, jak jego poprzednik. Jego ekscytujące funkcje i grafika na najwyższym poziomie, zadowoli nawet tych najbardziej wybrednych. Jeśli tematyka wampirów jest czymś co doda tobie trochę więcej emocji to gorąco polecamy jego wypróbowanie w kasynach poniżej.


Betsafe Betsafe 4 000 zł bonus
60 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsson Betsson 1 000 zł bonus
50 darmowych spinów
Graj Teraz