Nowa generacja Pay N Play 2.0 w kasynach online!

Metoda płatności Trustly idzie o krok dalej!

Firma zajmująca się płatnościami online, Trustly, jest najszybszym sposobem, jaki użytkownicy kasyn online mają dziś zaraz obok metod płatności Bitcoin, Ethereum i Klarna

Wypłaty za pomocą Trustly zajmują kilka godzin, nawet kilka minut w najlepszych przypadkach.

Chcąc pójść o krok dalej, Trustly uruchomiło tę innowacyjną usługę Pay N Play, z której korzystają wszyscy, w tym gracze oraz kasyna online.

Intencją jest nadanie spinu procesowi KYC, który marnuje dużo czasu zarówno użytkowników, chcących grać bez ograniczeń od momentu rejestracji na stronie kasyna, jak i operatorów, którzy chcą tego samego.

Jak wszyscy, którzy zarejestrowali się w kasynie online w Polsce, wiedzą, proces weryfikacji dokumentów (KYC) zwykle zajmuje godziny, a nawet dni. Powoduje to, że wielu graczy rezygnuje z jego przejścia.

W rzeczywistości istnieją badania, które pokazują, że 16% graczy rezygnuje przed zakończeniem weryfikacji dokumentów, a 19% nie dokonuje żadnej wpłaty po weryfikacji.

Zobaczmy, na czym polega rewolucja Pay N Play®!

Czym jest Pay N Play 2.0?

Bezpieczenstwo w kasynie online z Trustly
Szybkie i niezawodne procesy rejestracji oraz płatności w kasynach online.

Wiceprezes ds. gier w Trustly, Vasilije Lekovic, chce nadać temu procesowi trochę rozpędu i wygląda na to, że jego zespół trafił w sedno dzięki usłudze Pay N Play®. 

Usługa jest odpowiedzią na oczekiwanie i brak zainteresowania użytkowników tym procesem.

Z Pay N Play gracz musi tylko kliknąć i przejść do natychmiastowej wpłaty. Następnie, w kilka sekund, może już cieszyć się doświadczeniem w kasynie, w całkowicie bezpieczny sposób.

To oczywiście nie wszystko! W międzyczasie dane graczy zostaną automatycznie dodane do Pay N Play i zweryfikowane.

Oto, co Lekovic mówi o Pay N Play: „Pay N Play odniosło sukces, ponieważ szybko zmienia nowego użytkownika w użytkownika zweryfikowanego, gotowego do gry”.

Czy usługa Pay N Play 2.0 jest już dostępna?

Tak, jest, ale nie w naszym kraju. W tej chwili została przetestowana i wprowadzona do obiegu w Holandii oraz Finlandii i zalicza się ją do grona historycznych innowacji, które już na zawsze pozostaną w naszej pamięci oraz oczywiście użytku.  

Takie pomysły sprawiają, że sektor kasyn online nieustannie się rozwija i doskonali, głównie dla graczy, ale również dla operatorów, producentów gier i nie tylko.

Co jeszcze słychać w branży iGaming:

Autor
Specjalista Pokera Online
Judyta to copywriter w polskiekasyno.com, a przez ostatnie 8 lat specjalizuje się w tworzeniu treści związanych z pokerem online. Jest ekspertem w dziedzinie hazardu online i pasjonatką tej branży. W swojej pracy pisze recenzje, przewodniki i wiele innych materiałów związanych z pokerem online oraz grą na slotach.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?