Quickspin wkracza w strefę kasyna na żywo z QLive!

Nadchodzi nowa era. Deweloperzy z firmy Quickspin ogłosili plany poszerzenia swojej oferty i wejścia w sferę kasyn na żywo

Ten nowy produkt zostanie wprowadzony na rynek pod marką Q Live, aby odróżnić go od głównego produktu, Quickspin Slots.

Stworzenie QLive i rozszerzenie oferty kasyn na żywo jest najlepszą decyzją Quickspin, jeśli weźmie się pod uwagę światowej klasy technologię dostępną dla nich za pośrednictwem grupy Playtech.

Co QLive zaoferuje graczom?

Pierwszą grą, która zostanie uruchomiona w sekcji kasyna na żywo, będzie wersja Game Show słynnego automatu Big Bad Wolf, który jest największym hitem firmy.

Zgodnie z informacjami w tej wersji dodana zostanie funkcja, która będzie unikalna w przestrzeni kasyna na żywo. Celem jest oczywiście stworzenie naprawdę niesamowitych wrażeń z gry dla użytkowników.

Proces tworzenia Big Bad Wolf Live
Oto, jak powstawała wersja Live popularnego slotu Big Bad Wolf autorstwa Quickspin.

Kiedy QLive pojawi się w kasynach online?

Pełne szczegóły gry oraz data premiery zostaną ogłoszone wkrótce, ale na razie możemy powiedzieć, że funkcje będą obejmować m.in., grę wspomagająca i bonus z mnożnikami, z których wszystkie zostaną aktywowane za pomocą koła Big Bad Wolf

Na koniec wisienką na torcie będzie funkcja zakupowa, która w tym dziale pojawi się na rynku po raz pierwszy.

Więcej wiadomości z branży znajdziesz poniżej:

Autor
Specjalista Pokera Online
Judyta to copywriter w polskiekasyno.com, a przez ostatnie 8 lat specjalizuje się w tworzeniu treści związanych z pokerem online. Jest ekspertem w dziedzinie hazardu online i pasjonatką tej branży. W swojej pracy pisze recenzje, przewodniki i wiele innych materiałów związanych z pokerem online.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?