Aloha! Cluster Pays

Dostawca: NetEnt

Czas na wakacje. Masz ochotę wybrać się na Hawaje? Aloha to nowa gra od znanego producenta NetEnt , która podbiła już serca…

Aloha! Cluster Pays

86
86
Ocena
5 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
- Linia wypłaty
6 Koła

21%

Szansa by wygrać

96.4%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Aloha! Cluster Pays
Wydany
2016-03-22
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.4%
Szansa by wygrać
21%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x10000
Zmienność
Low

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Aloha! Cluster Pays

Czas na wakacje. Masz ochotę wybrać się na Hawaje? Aloha to nowa gra od znanego producenta NetEnt , która podbiła już serca wielu graczy.

Dzięki niej przeniesiesz się do słonecznych klimatów wysp Hawajskich!

Znajdziesz w mniej wiele rund bonusowych, które z pewnością zachęcą cię aby wrócić po więcej. Wypróbuj za darmo, lub zagraj za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

Aloha! Cluster Pays Dowiedz się Więcej

Aloha jest automatem zbudowanym zupełnie inaczej niż pozostałe. Składa się on z 6 bębnów, 5 rzędów i nie ma w nim linii płatniczych.

Zamiast tego symbole gromadzą się w klaster, aby uzyskać wygrywające kombinacje. Wśród symboli tego slotu znajdziemy symbole Wild, Sticky Wins oraz darmowe spiny!

Aloha! Cluster Pays Rundy Bonusowe

Slot Aloha! Cluster Pays jest wypełniony po brzegi pomysłowymi rundami bonusowymi. Symbole klaster( które wywodzą się z nazwy slotu), jest to ciekawa funkcja, która uaktywnia się przy wylosowaniu klastra symboli, po czym zamrożą się one w jednym miejscu, a ty będziesz nagrodzony re-spinem i jeśli w tym re-spinie następny symbol dołączy się do reszty, to ponownie zostaniesz nagrodzony następnym re-spinem i tak dalej dopóki symbole będą dołączać się do klastra, co może doprowadzić do znacznego powiększenia twojej wygranej.

Aloha! Cluster Pays Darmowe Spiny

Aby dostać darmowe spiny w tej grze, musi pojawić się na bębnach przynajmniej 3 symbole darmowych spinów. 3 symbole dadzą nam 9 darmowych spinów, 4 symbole to 10 darmowych spinów, a 6 symboli to aż 12 darmowych spinów.

Aloha! Cluster Pays Symbol Wild

Symbol Wils w tej grze zastępuje wszystkie inne symbole, z wyjątkiem symboli bonusowych i symboli Scatter. Nie tylko w tej grze, ale również we wszystkich innych jest to ulubiony symbol graczy, dzięki któremu możemy pomnożyć nasza wygraną .

Aloha! Cluster Pays Werdykt

Oficjalne wydanie tej gry nastąpi już 22 Marca i nie możemy się doczekać. Gry od producenta NetEnt są zawsze najwyższej jakości jeśli chodzi o obraz dźwięk, no i oczywiście bonusy. Jest to niezwykle ciepły automat, który rozgrzeje nas w te chłodne wiosenne wieczory.

Slot oferuje Tobie rozrywkę na wysokim poziomie. Polecamy wypróbowanie go i bliższe się z nim zapoznanie. Życzymy powodzenia, wysokich wygranych i przede wszystkim świetnej zabawy!