Arabian Nights

Dostawca: NetEnt

Arabian Nights, to jedna z klasycznych gier slotowych od producenta NetEnt, która rozgrywa się dawno, dawno temu pośród ruchomych piasków…

Arabian Nights

92
92
Ocena
3 Liczba rzędów
0.5 Minimalna stawka
10 Linia wypłaty
5 Koła

39%

Szansa by wygrać

95.6%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Arabian Nights
Wydany
2013-11-10
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.6%
Szansa by wygrać
39%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1503
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
10

Stawka

Maksymalna stawka
200
Minimalna stawka
0.5

Recenzja Arabian Nights

Arabian Nights, to jedna z klasycznych gier slotowych od producenta NetEnt, która rozgrywa się dawno, dawno temu pośród ruchomych piasków pustyni Bliskiego Wschodu, co możesz od razu zauważyć, dzięki znakom graficznym jak: sułtan w turbanie, dżiny, złote lampy, złote wielbłądy itp. Pojawiają się również w tej grze symbole kart do gry.

Arabian Nights jest zbudowany z 5 bębnów i 10 linii. Charakter progresywny tego slotu oznacza, że nie masz w nim możliwości ustawienia różnej stawki za daną linię, każda linia jest zawsze liczona za 50 centów i maksymalną stawką którą możesz postawić jest 5euro.

Slot Arabian Nights Slot Arabian Nights Arabian Nights - Darmowe spiny

Arabian Nights Darmowe spiny

Jeśli jesteś fanem free spinów, to z pewnością polubisz tą grę. Aby zdobyć rundę 15tu darmowych spinów to musisz trafić na trzy symbole złotej lampy, gdziekolwiek na bębnach.Powodem popularności tego slotu jest to, że możliwość trafienia wielkiego jackpota progresywnego, sięgającego aż kilku milionów euro jest bardzo duża!

Arabian Nights Jackpot Progresywny

Arabian Nights, podobnie jak Mega Fortune slot oferuje jeden z największych jackpotów progresywnych, często w wysokości setek tysięcy euro. Pamiętaj jednak, aby mieć szanse na wielką wygraną, będziesz musiał grać na maksymalnej wartości monety.

Zagraj na Automacie Arabian Nights!

Arabian Nights
92
Ocena

39%

Szansa by wygrać

95.6%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?