300 Shields Extreme

Dostawca: NextGen

Nadeszła długo wyczekiwana kontynuacja bardzo popularnego automatu 300 Shields od NextGen. Od momentu premiery w 2014 roku, ta gra o…

300 Shields Extreme

91
91
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

95.3%

RTP

Ogólnie

Imie
300 Shields Extreme
Wydany
2019-03-10
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.3%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x17770
Zmienność
High
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
12.5
Minimalna stawka
0.25

Recenzja 300 Shields Extreme

Nadeszła długo wyczekiwana kontynuacja bardzo popularnego automatu 300 Shields od NextGen. Od momentu premiery w 2014 roku, ta gra o wysokiej zmienności osiągnęła status kultowej społeczności graczy, ponieważ oferuje szalony mnożnik wild wygranych 300x w rundzie bonusowej. Przeczytaj naszą pełną recenzje slotu 300 Shields Extreme, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 15 lipca 2019 roku!

300 Shields Extreme recenzja slotu

300 Shields Extreme funkcje slotu

Na bębnach znajdziesz te same symbole, co w pierwszej wersji tego automatu – królewskie A, K, Q, J, 10 i 9 reprezentujące symbole o niskiej wartości, podczas gdy strzały, miecze, pancerniki i łucznicy reprezentują wysokoopłacalne symbole, przy czym ten ostatni jest najbardziej lukratywny, dając Ci 10-krotność stawki za 5 w całej linii wypłat. Wojownik jest symbolem wild i zastępuje wszystkie symbole oprócz symbolu scatter.

300 Shields Extreme nowy slot od NextGen gaming

Automat 300 Shields Extreme ma bardzo wysoką zmienność co oznacza, że albo wygrywasz dużą wygraną, albo nic. Gra podstawowa nie jest bardzo ekscytująca, ponieważ nie znajdziesz tu żadnych dodatkowych funkcji, które mogłyby pomóc Ci w wygrywaniu większych sum. Wszystko dzieje się w funkcji darmowych spinów, którą omówimy poniżej, a ponieważ ta funkcja jest tak ważna, możesz ją nawet kupić za 60-krotność stawki, jeśli chcesz.

300 Shields Extreme funkcje bonusowe

Najważniejszym symbolem w tym slocie jest symbol tarczy, który odgrywa rolę symbolu scatter – 2, 3, 4 lub 5 na linii wypłaty daje 2, 5, 12 lub 100-krotność stawki. 3 lub więcej uruchomi funkcję Bitwy, w której zaczniesz z 5 darmowymi spinami. W tym momencie każda zwycięska kombinacja z udziałem symbolu Wild Wojownika zastosuje mnożnik 2x do Twoich wygranych.

Kluczową funkcją w bitwie jest zbieranie symboli scatter tarcz, które nagradzają Cię większą liczbą darmowych obrotów, a także zwiększonymi mnożnikami wild wojownika do 300x w następujący sposób:

Zbierz 2 lub więcej tarcz, aby uzyskać drugi zestaw 5 darmowych spinów z wygranymi wild Wojowników, z zastrzeżeniem 5-krotnego mnożnika

Zbierz 6 lub więcej tarcz, aby uzyskać trzeci zestaw 5 darmowych spinów ze wszystkimi wild zwycięstwami Wojownika, z zastrzeżeniem mnożnika 25x

Zbierz 12 lub więcej tarcz, aby uzyskać czwarty zestaw 5 darmowych spinów ze wszystkimi wild zwycięstwami Wojownika, z zastrzeżeniem mnożnika 300x

300 Shield Extreme nowy automat online od NextGen

Jeśli zdobędziesz 3 tarcze podczas darmowego spinu, otrzymasz kolejne 5 darmowych spinów na etapie, w którym się znajdujesz – gdybyś zrobił to w końcowym etapie, możesz uzyskać 10 darmowych spinów przy 300-krotnym mnożniku!

300 Shields Extreme slot bonus

Masz ochotę na grę w 300 Shields Extreme z dodatkowymi bonusami? Najlepszym sposobem na to byłoby dołączenie do kasyna online, które oferuje automaty NextGen i odebranie bonusu powitalnego w postaci bonusu od depozytu. Niektóre kasyna dadzą Ci 100% lub nawet 200% pierwszych kilku wpłat w funduszach bonusowych, które możesz następnie wykorzystać do gry w dowolne sloty (z zastrzeżeniem określonych wymogów obrotu). Sprawdź te poniżej, z których wszystkie oferują gry NextGen w swojej kolekcji automatów.

Gdzie zagrać w slot 300 Shields Extreme

300 Shield Extreme slot min/max stawki, RTP i max wygrana

Możesz teraz dołączyć do Spartan na telefonie komórkowym lub komputerze zaczynając od minimalnego zakładu 0,25 do 12,50 kredytów. RTP tej gry o wysokiej wariancji wynosi 95,299%, czyli nieco poniżej średniej w branży. Na ostatnim poziomie, każdy darmowy obrót może prowadzić do wygranej nawet o 17,700 x stawkę, gdy pięciu wild wojowników Spartan ustawi się na linii wypłaty.

300 Shields Extreme grafika i dźwięki

Projekt jest prawie identyczny z oryginałem, choć nieco ostrzejszy i gładszy, ale dla każdego, kto nie miał jeszcze okazji się zapoznać z tym slotem, podsumujemy jego wygląd. Ustawienie to perskie pole pszenicy z łąkami i świątynią wysoko na wzgórzu w oddali. Plansza do gry stoi z przodu i pośrodku na lekko kołyszącej się pszenicy i ma kamienną krawędź z pergaminowym tyłem. Tło zmienia się podczas rundy premiowej do skalistej rozgrywki na brzegu morza, a później do pełnej, bitewnej sceny walki. Efekty dźwiękowe są dobrze zgrane z grafiką, a odgłosy bitwy dobrze pasują do tematu. 

300 Shield Extreme nowy automat video od NextGen gaming

300 Shields Extreme – nasza opinia

300 Shields Extreme to dobra gra. Wiemy o tym porównując ją do oryginalnej wersji, z bardzo niestabilną rundą funkcji i ogromnym potencjałem. Otrzymujemy ten sam 95,30% RTP i wszystko inne. Zmienna cecha polega na tym, że gracz powinien podchodzić do tej gry z wielką ostrożnością, ponieważ w przeciwieństwie do automatów, takich jak White Rabbit, gdzie przez większość czasu otrzymasz znaczną część wpisowego, nawet jeśli nie jest to zysk, tutaj prawie zawsze będzie na odwrót! Możesz dość łatwo kupić kilka kolejnych funkcji i otrzymać niewielką część z powrotem, dosłownie kilka procent kosztów, więc nie jest to korzystna opcja. Polecamy nie wykupywać opcji darmowych spinów i trzymać się oryginału, ponieważ te miecze bezlitośnie i szybko mogą zniszczyć Twój bankroll. Zapraszamy do wypróbowania tego slotu w jednym z polecanych kasyn które znajdziecie na tej stronie. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

300 Shields Extreme
91
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.3%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?