Birds on a Wire

Dostawcy: Thunderkick

Gdziekolwiek mieszkasz na świecie, widok ptaków lądujących i siedzących na kablach telefonicznych jest codziennością. Wyobraź teraz sobie, że ptaki siedzące…

Birds on a Wire

66
66
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
17 Linia wypłaty
5 Koła

26%

Szansa by wygrać

96%

RTP

Ogólnie

Imie
Birds on a Wire
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96%
Szansa by wygrać
26
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x9000
Zmienność
High
Linia wypłaty
17

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Birds on a Wire

Gdziekolwiek mieszkasz na świecie, widok ptaków lądujących i siedzących na kablach telefonicznych jest codziennością.

Wyobraź teraz sobie, że ptaki siedzące na tych kablach zostają porażone prądem elektrycznym, co właśnie dzieje się w tej grze „Birds on a Wire” stworzonej przez Thunderkick.

Ten slot przyciąga graczy, dzięki jego wysokiemu poziomowi animacji i kolorowej grafiki. Ptaki w tym slocie są bardzo charakterystyczne i śmiesznie wyglądające.

Tłem jest jasnoniebieskie niebo i drzewa. Jak na razie wszystko zapowiada się bajkowo, ale niestety biedne ptaszki zostają porażane prądem. Więc jeśli nie masz poczucia humoru, to radzimy zagrać w coś mniej drastycznego.

Birds on a Wire Dowiedz się Więcej

Slot ten jest stworzony na podstawie 5 bębnów i 17 linii płatniczych. W wyglądzie nie jest to standardowy slot. Zamiast bębnów, są tu trzy rzędy uroczych, animowanych ptaszków, które siedzą sobie spokojnie(jak na razie) na kablach wysokiego napięcia.

Przy każdym spinie, ptaki zamieniają się miejscami i jeśli pojawią się trzy takie same lub więcej, to niestety zostają porażone prądem i wybuchają zostawiając piórka unoszące się w powietrzu i nowe ptaszki przylatują z góry aby zająć ich miejsce, dzięki czemu możliwość wygranej się zwiększa.

Birds on a Wire Bonus

Czym więcej razy trafisz zwycięską kombinacje, tym bardziej jest to złe dla ptaszków. Dlatego, że biedne ptaszki biorące udział w tej kombinacji zamieniają się w pył, a jeśli ptaki które je zastąpią znajdą się na linii wygranej to niestety też zostaną porażone prądem.

Ty jednak będziesz nagrodzony, aż do 5x wygrywającą kombinacją.

Birds on Wire Darmowe Spiny

Darmowe spiny dostaniesz jak wylosujesz trzy ptaki w kartonie, w dowolnym miejscu na bębnach, to wtedy wygrywasz 10 darmowych spinów.

W tej rundzie premia ptaków porażonych prądem, nie jest mnożona 1, 2, 3, ale 4, 8, 12 i 20 ! Więc czym więcej ptaszków pójdzie z piórami, tym większa będzie twoja wygrana!

Birds on a Wire
66
Ocena

26%

Szansa by wygrać

96%

RTP