Durian Dynamite

Dostawca: Quickspin

Durian Dynamite – nowy owocowy automat wideo od Quickspin wszedł do kasyn internetowych z niezłym hukiem 9 kwietnia tego roku!…

Durian Dynamite

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP

Ogólnie

Imie
Durian Dynamite
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.2%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x2515
Zmienność
High
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Durian Dynamite

Durian Dynamite – nowy owocowy automat wideo od Quickspin wszedł do kasyn internetowych z niezłym hukiem 9 kwietnia tego roku! Ta wyjątkowa gra inspirowana jest niesławnym Durianem, egzotycznym owocem występującym w Azji Południowo-Wschodniej. To bardzo specyficzny owoc który albo nienawidzisz za zapach, albo pokochasz jego wyśmienity smak! Przeczytaj naszą recenzję automatu Durian Dynamite poniżej, aby dowiedzieć się wszystkiego o jego funkcjach oraz zapoznać się z kasynami w których będziesz miał okazję go wypróbować!

Durian Dynamite funkcje slotu

Durian Dynamite to 5-bębnowy automat z 20 stałymi liniami wypłat, wyposażony w ostre symbole 3D, które spadają z zestawu lejków nad bębnami. Symbole te składają się z nisko wartościowych symboli  A, K, Q, J oraz symboli o wyższej wartości – owoców premium: wiśni, śliwek, pomarańczy, winogron i arbuzów. Istnieje również symbol wild, którym jest sam owoc Duriana – ten symbol zastępuje wszystkie symbole z wyjątkiem symbolu scatter, oraz wypłaca 25-krotność stawki za 5 w linii wypłaty.

Durian Dynamite automat do gry

Oprócz tego jednego dzikiego symbolu, w automacie Durian Dynamite znajdziemy również symbol Dynamite Wild, który można uruchomić tylko za pomocą Dynamite Reel (środkowy bęben z czerwonym lejem na górze podczas gry podstawowej). Te dynamitowe Wildy mogą eksplodować i podzielić się na 2 regularne wildy, gdy uruchomi się funkcja wybuchania dynamitu. Wildy które trafią w istniejące Wild Dynamity, również zostawiają 1 Regularnego Wilda i rozsiewają 3 Regularne Wildy na sąsiednie bębny. Z kolei te rozprzestrzeniające się regularne wildy, które trafiają do innych istniejących wildów dynamitów, opuszczą 1 zwykły symbol wild i rozłożą 2 inne regularne wildy, tworząc w ten sposób przyjemną reakcję łańcuchową.

Durian Dynamite darmowe spiny

Aby uruchomić funkcję darmowych spinów w slocie Durian Dynamite, musisz zdobyć 3 punkty bonusowe. Zaczniesz od 6 darmowych spinów, podczas których masz szanse aby trafić więcej Dynamite Wilds niż w grze podstawowej. Ale zanim zaczniesz, zostaniesz poproszony o wybranie od 3 do 6 uaktualnień, które zwiększą liczbę darmowych spinów, wykonując następujące czynności:

  • Dodatkowe darmowe obroty – do 30 dodatkowych
  • Durian Ammo – zdobądź do 2 dodatkowych Durianów podczas funkcji Dynamite Wild
  • Dynamite Reels (Kołowrotki dynamitowe) – zwiększ liczbę aktywowanych bębnów dynamitowych do 3.

Te ulepszenia z pewnością sprawią, że darmowe spiny będą niezwykle satysfakcjonujące i mogą prowadzić do największych wygranych w grze.

Durian Dynamite darmowe spiny

Durian Dynamite slot bonus

Jeśli chcesz grać w Durian Dynamite za prawdziwe pieniądze, zawsze możesz to zrobić za pomocą bonusów które są oferowane w kasynach internetowych. Wystarczy tylko, że dołączysz do jednego z kasyn Quickspin, które oferują nowym graczom bonus od depozytu, powiedzmy 100%. Pozwoli Ci to na grę w Durian Dynamite i dowolne inne gry w kasynie za pomocą środków bonusowych przed inwestycją własnych pieniędzy. Sprawdź poniższe kasyna online, w których możesz już dziś zagrać w Durian Dynamite, oraz odebrać swój bonus powitalny.

Gdzie zagrać w slot Durian Dynamite

Durian Dynamite slot grafika i ścieżka dźwiękowa

Automat Durian Dynamite jest wyposażony w eleganckie symbole 3D i optymistyczną ścieżkę dźwiękową, która sprawia, że ​​jako gracz na pewno będziesz się świetnie bawił. Nawet jeśli faktem jest to, że aktywowanie  najbardziej satysfakcjonujących funkcji może chwilę potrwać! Oczywiście fajne efekty wizualne i dźwiękowe przyciagnely nasza uwage i mowiac ogolnie nie mamy nic do zarzucenia, pod względem grafiki, jak i dźwięku.

Durian Dynamite slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Od 9 kwietnia możesz zagrać w Durian Dynamite, zaczynając od 20 centów do 100 euro za każdy spin. RTP w tej grze wynosi 96,22%, a wariancja jest wysoka – spodziewaj się, że aktywowanie rundy darmowych spinów zajmie trochę czasu, chyba że masz szczęście. Maksymalne wygrane w grze Durian Dynamite wynoszą x2,515,25 stawki, co nie robi na nas wrażenia, biorąc pod uwagę wysoką zmienność.

Durian Dynamite nowy automat od Quickspin

Durian Dynamite – Nasza Opinia

Durian Dynamite to fajny nowy automat online, który spodoba się miłośnikom gier automatowych, którzy nie przejmują się dużą zmiennością. Podziwiamy Quickspina za oryginalność tego slotu, choć podejrzewamy, że jego sukces zależy od jego unikalnego motywu. Z pewnością nie jest to nasza ulubiona gra tego dewelopera pod względem potencjału wygranej – wolimy coś takiego jak slot Divine Dreams ze względu na jego ogromne wypłaty, czy Big Bad Wolf za jego wysoki RTP. Możesz wypróbować wszystkie te gry w kasynie, które oferuje gry Quickspin, na przykład w banerach na tej stronie. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Durian Dynamite
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?