Gladiator

Playtech przechwycił dużą publiczność fanów filmu Gladiator Ridleya Scotta, dzięki stworzeniu gry na jego podstawie. Gladiator slot został zaprojektowany z…

Gladiator

64
64
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

-

Maksymalny zysk (x Twoja stawka)

95%

RTP

Zagraj w Gladiator tutaj

Winota

Winota

Przejdź do Winota Recenzja
Obowiązuje regulamin kasyna
18+ | Graj odpowiedzialnie | Anonimowihazardzisci.org | Oferta powitalna tylko dla nowo zarejestrowanych graczy.Minimalna wpłata wynosi 90 zł. Wymóg obrotu 35x dla bonusu gotówkowego i 40 dla darmowych spinów.

Ogólnie

Imie
Gladiator

Informacje o zyskach

RTP
95%
Zmienność
Śr - Niska
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
1250
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Gladiator

Playtech przechwycił dużą publiczność fanów filmu Gladiator Ridleya Scotta, dzięki stworzeniu gry na jego podstawie. Gladiator slot został zaprojektowany z wielką starannością. Posiada on niesamowitą grafikę i animację. Grze również towarzyszy wspaniała ścieżka dźwiękowa. Wszystkie symbole i postacie, są pobrane z filmu Gladiator, a ich realistyka zapewnia graczowi wielogodzinną rozrywkę. Jest to wymarzona gra dla miłośników starożytnego Rzymu i wszystkich spragnionych zabawy na najwyższym poziomie. Zagraj na tym fascynującym slocie, który jest dostępny w kasynach poniżej i przenieś się w czasy wielkiej sławy i siły charakteru.

Gladiator Slot Więcej o Grze

Gladiator to 5 bębnowy slot z 25 liniami płatniczymi, który posiada symbol Wild, Scatter i opcje Gamble. Jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do gry za prawdziwe pieniądze to możesz ją również wypróbować w wersji darmowej. Symbolami są: Maximus, Gracchus, Marcus Aurelius, Lucilla oraz symbole kart – As, Król, Dama, Walet, Dziesięć i Dziewięć.

Gladiator Slot Symbol Wild

Symbolem Wild w tej grze to hełm gladiatora, który może pojawić się tylko na bębnach #3, #4 i#5. Hełm gladiatora może zastąpić wszystkie inne symbole aby zakończyć zwycięską kombinację. Jeśli ten symbol pojawi się jednocześnie na trzech bębnach, to inicjuje rundę bonusową. W rundzie bonusowej pojawi się okno na środku ekranu z 9 maskami, które stanowią 10x, 2x i 5x całkowity zakład. Wtedy wygrywasz kwotę, która jest wartością wszystkich dziewięciu masek.

Gladiator Slot Symbol Scatter

Symbolem Scatter jest Koloseum, które może pojawić się wszędzie na bębnach. W przypadku pojawienia się trzech lub więcej symboli Scatter , aktywuje się runda bonusowa. W rundzie bonusowej Koloseum ukaże się szereg kamieni, które są umieszczone w matryce 4×5. Wtedy musisz wybrać jeden kamień z każdego rzędu. Pierwszy rząd reprezentuje liczbę darmowych spinów, drugi reprezentuje mnożnik, trzeci rząd ma dodatkowy symbol scatter (który może być wykorzystany w darmowych obrotach), a czwarty rząd posiada dodatkowy symbol Wild (do wykorzystania w darmowych spinach).

Gladiator Slot Opcja Gamble

Opcja Gamble – inaczej opcja hazard, jest dostępna gdy zwycięska kombinacja jest zakończona. Dzięki tej opcji będziesz miał szansę na podwójną lub poczwórną wygraną!