Hall of Gods

Dostawcy: NetEnt

Hall od Gods – kolejny fantastyczny slot z progresywnym jackpotem od NetEnt, który wywołuje wielkie emocje wśród graczy. Slot ten…

Hall of Gods

91
91
Ocena
3 Liczba rzędów
0.20 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

37%

Szansa by wygrać

95.3%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com lub

Ogólnie

Imie
Hall of Gods
Uruchomione
-
Dostawca
Wersja mobilna
Tak

Informacje o zyskach

Jackpot
1
RTP
95.3
Szansa by wygrać
37
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x4314
Zmienność
Med-Low
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
50.00
Minimalna stawka
0.20

Hall of Gods opinia

Hall od Gods – kolejny fantastyczny slot z progresywnym jackpotem od NetEnt, który wywołuje wielkie emocje wśród graczy. Slot ten został wydany przez NetEnt pod koniec 2010 roku i dzięki niemu przybyło już wielu milionerów. Średnio, Hall of Gods płaci zwycięzcom €5,543,821, co 26 tygodni.

Hall of Gods Dowiedz się Więcej

Hall of Gods składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii. Tematyką jest mitologia nordycka. Jest to świetnie zaprojektowany automat w którym stajesz twarzą w twarz z wikingami . Nie brakuje w nim symboli scatter, wild, free spinów no i oczywiście nie zapomnijmy o ekscytującej rundzie bonusowej.

Hall of Gods w trakcie gry Hall of Gods symbol wild Hall of Gods bonus

Hall of Gods Symbole Scatter

Jeżeli trafisz 3 symbole Scatters ( którumi są Kruki Odyna) to dostaniesz 10 darmowych spinów, jeśli trafisz 4 to dostaniesz 15 darmowych spinów, a jeśli uda ci się trafić 5 symboli Scatters to otrzymasz 20 free spinów! Pamiętaj, że podczas grania darmowymi spinami, możesz trafić kolejne.

Hall of Gods Symbole Wild

Symbole Wild zastępują wszystkie symbole, oprócz symboli bonus i Scatter.

Hall of Gods Jackpot Progresywny

Jeżeli trafisz minimalnie 3 symbole bonus to będziesz mógł zagrać o jeden z 3 jackpotów –Mini, Midi lub Mega. Te jackpoty są progresywne, co znaczy, że środki wszystkich graczy zostają dodawane do puli, dzięki czemu rośnie ona nawet do wielu milionów.

Hall of Gods to pełny rozrywki, zabawny slot o tematyce mitologicznej. Jeżeli szukasz gry, która płaci dużo więcej niż przeciętny slot, to na pewno warto się z nim zapoznać.

W hall of Gods możesz grać w następujących kasynach:

Hall of Gods
91
Ocena

37%

Szansa by wygrać

95.3%

RTP