Mega Fortune Dreams

Dostawca: NetEnt

Mega Fortune Dreams to automat, który został stworzony prze producenta NetEnt. Jego poprzednikiem był „Mega Fortune”, który przez długi czas…

Mega Fortune Dreams

92
92
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

34%

Szansa by wygrać

95.9%

RTP

Graj za darmo na
polskiekasyno.com Lub

Ogólnie

Imie
Mega Fortune Dreams
Wydany
2014-05-14
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.9%
Szansa by wygrać
34%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x8400
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
80
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Mega Fortune Dreams

Mega Fortune Dreams to automat, który został stworzony prze producenta NetEnt. Jego poprzednikiem był Mega Fortune, który przez długi czas był uznawany przez graczy jako najlepszy automat i nie bez powodu.

Zdobył on sukces dzięki trafieniu do księgi Guinessa jako najwyższy jackpot trafiony online w wysokości €17,861,813! Mamy nadzieję, że Mega Fortune Dreams powtórzy sukces swojego poprzednika.

Automat Mega Fortune Dreams składa się z 5 bębnów, 3 rzędów i 20 linii płatniczych. Grafika w tym slocie jest ulepszoną i uatrakcyjnioną wersją jego poprzednika – Mega Fortune.

Symbolami na bębnach, są przedmioty kojarzące się z bogactwem, takie jak: drogie zegarki, biżuteria, szampany itp.

Symbolem Wild są dwie palmy, symbolem Scatter jest diament, a bonus to koło fortuny.

Mega Fortune Dreams Darmowe Spiny

Jeśli w tym samym rzędzie pojawią się trzy symbole Scatter (diamenty), to zostaniesz nagrodzony darmowymi spinami, które również mogą zostać potrojone.

Mega Fortune Dreams Jackpot Progresywny

Jackpot progresywny może być trafiony na trzech poziomach: Mega Jackpot, Major Jackpot i Rapid Jackpot.

Mega Fortune Dreams Bonus

Jeżeli symbole bonusowe pojawią się na trzecim, czwartym i piątym bębnie, to rozpocznie się runda bonusowa. W rundzie bonusowej znajdziesz 3 połączone ze sobą koła fortuny. Po czym będziesz musiał zakręcić pierwszym kołem, co wprawia w ruch również dwa pozostałe.

Na kole znajdują się wartości monet i strzałka. Gdy koło zatrzyma się na wartości monet, oznacza to wygraną, po czym gra się kończy. Jeśli zatrzyma się na strzałce, to dostaniesz szansę zakręcenia drugim kołem – na nim również znajdują się wartości monet i strzałka, jak i również symbol jackpot i jeśli na nim zatrzyma się koło, to oznacza to rozbicie jackpota.

Jeśli zatrzyma się na pozostałych dwóch symbolach, to wszystko przebiega tak samo, jak w przypadku pierwszego koła. Przy ostanim kole mamy szansę na trafienie Major Jackpot – największego jackpota progresywnego.