Seasons

Dostawcy: Yggdrasil

Nareszcie wiosna a wraz z nią nowy, ekscytujący slot slot od Yggdrasil . Gra ta przechodzi płynnie pomiędzy porami roku,…

Seasons

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.20 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP

Ogólnie

Imie
Seasons
Uruchomione
-
Dostawca
Wersja mobilna
Nie

Informacje o zyskach

Jackpot
0
RTP
96.2
Szansa by wygrać
-
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
-
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
10.00
Minimalna stawka
0.20

Seasons opinia

Nareszcie wiosna a wraz z nią nowy, ekscytujący slot slot od Yggdrasil . Gra ta przechodzi płynnie pomiędzy porami roku, a jej wygląd jest niesamowicie bajkowy. Yggdrasil jest wspaniałym producentem i ich gry są coraz lepsze, nie tylko pod względem dostępnych bonusów ale również pod względem estetycznym. Ich główna siedziba znajduje się w Polsce ( z czego powinniśmy być dumni). Gra Seasons dołącza się do naszych już ulubionych od tego producenta, takich jak: Golden Fish tank, Incinerator, Nirvana czy Magic Mushrooms. Zagraj w Seasons za darmo, lub za prawdziwe pieniądze w kasynach poniżej:

Seasons Dowiedz się Więcej

Slot Seasons składa się z 5 bębnów i 20 linii wygrywających. W grze dostępne są cztery tryby – wiosna, lato, jesień i zima. Pory roku będą się zmieniały co 10 spinów. Jest to przepięknie skonstruowany slot pod względem graficznym. Każda pora roku posiada funkcję Wild i funkcję darmowych spinów.

Seasons - w trakcie gry Seasons - nowa gra od Yggdrasil  

Seasons Darmowe Spiny

Jeśli 3 lub więcej symboli Scatter pojawi się na bębnach, to zostaniemy nagrodzeni darmowymi spinami.

3 Symbole Scatter to 7 darmowych spinów

4 Symbole Scatter to 15 Free spinów

5 Symboli Scatter to 30 darmowych spinów.

Jeśli zostaniemy nagrodzeni 7 darmowymi spinami, to rudna bonusowa zostanie w tej samej porze roku. Pamiętając, że pory roku zmieniają się co 10 spinów, to jeśli wygramy dajmy na to 30 free spinów, to będziemy podróżowali po każdym sezonie i premie Wild będą się różniły, co z pewnością doda nam emocji.

Seasons Bonusy Wild

W każdej porze roku zmieniają się symbole Wild i związane z nim bonusy. Symbole Wild składają się:

Zimowy Zając: to Wild, który utworzy duplikat Wild na slocie, który zamieni naszą wygraną na największą jak to możliwe.

Wiosenna Sowa: to Wild, który daje nam darmowe re-spiny

Bonus Wild - wiosenna sowa

Letni Jelonek: to rozszerzający się Wild , który powiększa się we wszystkich kierunkach, dodając jeden Wild nad, jeden pod i jeden obok przy symbolu Jelenia.

Bonus Wild - letni jelonek

Jesienny Lis: to Wild, który nagrodzi cię losowym mnożnikiem. Czym więcej symboli Wild wylosujesz na bębnach, tym większy będzie mnożnik twojej wygranej.

Bonus Wild - jesienny lis

Seasons Bonusy Nasza Opinia

Według nas jest to świetna gra w 100% warta wypróbowania!

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy wspaniałej zabawy i wysokich wygranych!

 

Seasons
67
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.2%

RTP