Spinfinity Man

Dostawca: BetSoft

Spinfinity Man slot od BetSoft to nowy automat inspirowany Supermanem, ponieważ główny bohater jest superbohaterem z peleryną i jest też…

Spinfinity Man

85
85
Ocena
7 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
- Linia wypłaty
7 Koła

-

Szansa by wygrać

95.8%

RTP

Ogólnie

Imie
Spinfinity Man
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.8%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1000
Zmienność
High

Stawka

Maksymalna stawka
10
Minimalna stawka
0.1

Recenzja Spinfinity Man

Spinfinity Man slot od BetSoft to nowy automat inspirowany Supermanem, ponieważ główny bohater jest superbohaterem z peleryną i jest też zły złoczyńca z którym będziesz miał okazję stanąć do walki. Są też fanki, których Superman ma dużo w starych filmach. Ten slot ma ekscytujące efekty wizualne oraz wiele ciekawych funkcji. Przeczytaj naszą pełną recenzje slotu Spotify Man aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online będziesz mógł go wypróbować już od 10 czerwca 2019 roku!

kliknij tu aby zagrac w slot spinfinity w kasynie malina

Spinfinity Man funkcje slotu

Spinfinity Man slot ma format siatki 7 bębnów po 7 rzędów, oraz nie ma linii wypłat. Zamiast tego potrzebne są klastry 4+ symboli na tej siatce, aby mogły wystąpić wygrane. Symbole części wygrywających klasterów eksplodują, a nowe symbole spadną na dół. Ten slot ma łącznie 11 symboli. Obejmują one cztery nisko opłacane symbole J, Q, K i A. Istnieją również cztery symbole premium, reprezentowane przez niebieskie kryształy, fioletowe kryształy, pomarańczowe kryształy i białe kryształy. Najwyżej płatnym symbolem jest biały damiant odzwierciedlający tęczę. Logo płaci 9x za 8 w klastrze. Jest tez Super Wild Symbol; ten symbol tworzy najbardziej wypłacalne kombinacje, zastępując dowolny symbol. Ostatnie dwa symbole to Spinfinity Man i Mr.X.

W grze podstawowej skorzystasz z ‘Spinfinity Super Powers,’ , które są aktywowane, gdy symbol bohatera Spinfinity spada na siatkę. Jedna z pięciu funkcji może być losowo aktywowana;

Laser Eye Beam – Spala 2 rzędy symboli kolumn.

Double Laser Eye Beam – Spala 2 symbole kolumn i rzedow.

Icy Blast – Rozbija małą grupę symboli.

Double Icy Blast – Rozbija dużą grupę symboli.

Telepatia – Usuwa cały symbol z siatki.

Kombinacje supermocy z trafienia na symbol Spinfinity Man doskonale nadają się do gry podstawowej. Każda z 5 mocy ma korzystny wpływ na siatkę. W naszej opini więcej niż 3 mini funkcje to może trochę za dużo, ale 2 z nich są bardziej odpowiednimi wersjami oryginalnej mocy, co jest niezwykłe. Funkcje te zwiększają grę podstawową i sprawiają, że gra jest bardziej ekscytująca.

funkcje podstawowe w slocie Spinfinity Man od Betsoft

Inną podstawową funkcją gry jest „Fangirl Fame”, która jest zawsze aktywna w grze podstawowej. Każda wygrana klastra symboli sprawi, że fanki będą bardziej podekscytowane, a funkcja jest aktywowana poprzez eksplodowanie 6 lub więcej klastrów w jednym obrocie. Losowa liczba symboli eksploduje i w zamian nagrodzi Cię natychmiastowymi wygranymi.

Spinfinity Man slot darmowe spiny

Centralnym elementem tego slotu jest funkcja darmowych spinów. Ta funkcja jest aktywowana gdy szlak złoczyńcy Mr.X jest uzupełniony. Kiedy symbol Mr.X wyląduje na siatce, będzie podążał śladami Villi, a następnie zniknie. Ukończenie tego szlaku nagradza Cię funkcją darmowych obrotów. Otrzymasz 10 darmowych spinów. Każdy zebrany symbol Mr.X przyzna dodatkowy spin. Wszystkie symbole bohatera Spinfinity są teraz symbolami Mr.X. Podczas obrotów będziesz korzystać z 5 różnych funkcji Spinfinity w grze podstawowej, ale Mr.X będzie w animacjach. Aktywacja funkcji bonusowej jest bardziej oryginalna w porównaniu do czekania na pojawienie się symboli scatter, jak w większości automatów które mieliśmy okazję wypróbować, co jest dużym plusem.

Spinifinity Man slot bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot Spinfinity Man za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry BetSoft i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na Spinfinity man lub innym slocie w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot Spinfinity Man

Spinfinity Man slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Możesz dołączyć do superbohatera na komputerze stacjonarnym lub komórce od 0,10 do 10 kredytów na spin. RTP w tej grze o wysokiej wariancji wynosi 95,80%. Maksymalna wygrana w tym slocie to  x 5038 stawka.

Spinfinity Man grafika i dźwięki

W temacie gry mamy klasyczną bitwę między dobrem a złem, elementem, na którym opiera się większość komiksów. Ten automat o tematyce superbohatera nie jest inny i ma w nim dwie główne postacie: Spinfinity Man i Villain. Oba mają także ulepszone wersje, więc gdy będziesz kontynuować grę, możesz walczyć z Ray Gunem, Hipnozą lub Bombem Villainem. Pozostałe symbole to Power Crystal, Infinity Sign, trzy rodzaje Power Stones i kilku Royals. Grafika jest bardzo dobrze zaprojektowana, oczywiste jest, że gra pochodzi od doświadczonego programisty.

Spinfinity Man slot od Betsoft

Spinfinity Man – nasza opinia

Ogólnie rzecz biorąc, ten automat jest zabawny i ma wyjątkowe cechy. Format siatki jest doskonały i pozwala odpocząć od zwykłych ustawień slotów. Podstawowe funkcje gry zapewniają rozrywkę podczas obracania symboli Mr.X. Funkcja bonusowa ma doskonałą zmienność i posiada podstawowe funkcje gry, które pomagają w wygraniu wspaniałych nagród. Musimy przyznać, że Spinfinity Man to jeden z najbardziej oryginalnych automatów jakie mieliśmy okazję wypróbować w tym roku. Zapraszamy do wypróbowania go w jednym z renomowanych kasyn online na tej stronie, a jesteśmy pewni, że nie pożałujesz!

Spinfinity Man
85
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.8%

RTP

Your casinos will be cleared

Are you sure?