The Rift

Dostawca: Thunderkick

Jeśli jesteś fanem tematów tajemniczości i fantastyki i masz ochotę na podróżowanie w swojej wyobraźni, to przy wyborze automatu miej…

The Rift

67
67
Ocena
3 Liczba rzędów
0.1 Minimalna stawka
17 Linia wypłaty
5 Koła

27%

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Ogólnie

Imie
The Rift
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Szansa by wygrać
27%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x815
Zmienność
Med-High
Linia wypłaty
17

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.1

Recenzja The Rift

Jeśli jesteś fanem tematów tajemniczości i fantastyki i masz ochotę na podróżowanie w swojej wyobraźni, to przy wyborze automatu miej na myśli slot pod tytułem The Rift od producenta Thunderkick.

Jest on pełen ciekawych efektów wizualnych, połączonych szczegółowo z wysoką jakością grafiki 3D. Wybierz się na przygodę inspirowaną horrorem w kasynach poniżej.

The Rift Dowiedz się więcej

The Rift jest zbudowany z 5 bębnów , 3 rzędów i 17 linii płatniczych. Posiada on funkcje darmowych spinów, re-spinów, jak i również przylepiające się symbole Wild.

Wszystkie symbole w tym slocie wyglądają bardzo realnie, co daje nam wrażenie rzeczywistej możliwości chwytania ich w trakcie gry. Tematyką jest tutaj czarna magia i bardzo dobrze ją tu odzwierciedlają wszystkie symbole, tło i ścieżka dźwiękowa.

The Rift Darmowe Spiny

Symbolem Scatter w tej grze jest symbol Rift. Jeśli wylosujesz dwa symbole Rift to zostaniesz nagrodzony spinem Rift. Rift spin jest re-spinem z 1-3 losowo dodanym Przylepiającym się Wildem.

Przylepiający się Wild(inaczej Sticky Wild), to symbol, który przylepia się do tej samej pozycji, dopóki zostanie częścią aktywnej linii płatniczej lub gdy runda bonusowa czy Rift spin się skończy.

The Rift Runda Bonusowa

Im więcej symboli Scatter pojawi się podczas rundy bonusowej, zostaniesz nagrodzony większą ilością przylepiających się Wilds.

Każdy symbol Wild odblokowuje 1 z 9 kroków na kole widocznym w tle bębnów i przy każdym spinie przynajmniej jeden przylepiający się Wild pojawi się na bębnach.

The Rift wersja mobilna

Po 18 miesiącach milczenia, producent Thundrkick powrócił z hukiem. Firma ta została założona przez zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży rozwoju gier. Każdy z ich automatów posiada wersje mobilną. Możesz grać w swoje ulubione gry od Thunderkick na swoim smartfonie, nie ważne gdzie się znajdujesz i o jakiej porze.