Flowers Christmas Edition

Czas na recenzje nowego, świątecznego slotu od NetEnt. Jest to specjalna edycja lubianego i znanego nam już automatu „Flowers”. Flowers Xmas Edition, będzie dostępny w kasynach NetEnt już od 1 Grudnia tego roku. Boże Narodzenie się zbliża i aby urozmaicić ten świąteczny nastrój, warto wypróbować szczęścia w tym już znanym i lubianym slocie w wersji zimowej.


Mr Green Mr Green 1 750 zł bonus
i 420 darmowych spinów
Graj Teraz

Betsson Betsson 2 000 zł bonus
i 200 darmowych spinów
Graj Teraz

Fowers Xmas Edition to 5 bębnowy i 3 rzędowy slot, który oferuje graczom 30 linii wygrywających, z procentem zwrotu 96,3%. Poprzednia edycja była uwielbiana przez graczy, zarówno pasjonatów, jak i tych okazjonalnych. W związku z tym mamy w niej szeroką gamę opcji zakładów. Możesz dostosować ustawienie zakładu do swoich upodobań.

Flowers Xmas gra Flowers Xmas Edition Darmowe Spiny Flowers Christmas symbole Wild

Flowers Christmas Edition Bonusy

Te kwiaty, kwitną nawet w zimie, bo duch Bożego narodzenia je pielęgnuje. Pod względem grafiki i dźwięku Flowers Xmas Edition jest wyjątkowym slotem, jak większość od NetEnt. Te same postacie biorą udział w edycji świątecznej, jednakże w wystroju zimowym. Tutaj kwiatki są obsypane śniegiem i tło również jest zapełnione białym puchem. Symbolem darmowych spinów w tej grze są uśmiechnięte chmurki - gdy trzy lub więcej pojawi się na bębnach to otrzymasz darmowe spiny. Symbolem Wild jest obłożony lodem księżyc, może on zastąpić wszystkie symbole oprócz free spinów, aby pomoc stworzyć zwycięskie linie. Podwójnymi symbolami, są obsypane lodem słoneczniki. Kiedy pojawią się Stacked Wilds w rundzie darmowych spinów, to wygrana zostanie pomnożona x3.


Casumo Casumo € 300 bonus
i 20 darmowych spinów
Graj Teraz

Flowers Christmas Edition - NetEnt Slot