Nowy Slot from NetEnt

King of Slots

King of Slots od NetEnt, został stworzony ekskluzywnie dla jednego z kasyn online. Pół roku później, NetEnt oficjalnie ogłosił, że gra będzie dostępna w większości kasyn NetEnt od 12 Listopada 2015.Jeżeli chodzi o estetykę tego slotu, to muszę przyznać, że spodziewaliśmy się czegoś więcej. Zaprojektowana jest ona w stylu bardzo prostym i klasycznym. Staromodne symbole owoców, zostały trochę przekształcone, oprócz tego znajdziemy symbole korny i klejnotów. Na pierwszy rzut oka, cechy tej gry mogą się wydawć nie bardzo atrakcyjne, ale najprawdopodobniej zmienisz zdanie po odkryciu funkcji Sticky Wins, która odniosła sukces w innym slocie od NetEnt – Jack Hammer.


Redbet Redbet € 1 000 bonus
250 darmowych spinów
Graj Teraz

Mr Green Mr Green 1 750 zł bonus
420 darmowych spinów
Graj Teraz

King of Slots Dowiedz się Więcej

King of Slots jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 stałych linii zwycięskich. Zarówno poziom zakładu, jak i wartość monety są regulowane odpowiednio od 1 do 10 i od €0,01 do €1,00. Zwycięskie kombinacie są stworzone poprzez identyczne symbole na zwycięskiej linii.

King of Slots gra King of Sots darmowe spiny King of Slots mega wygrana

King of Slots Symbol Wild

Symbolem Wild w tej grze to niebieskie kamienie szlachetne, które pojawiają się losowo na bębnach. Sybmole Wild mogą zastępować wszystkie inne symbole, oprócz symboli Scatter, dzięki czemu powstają najwyżej płacone linie zwycięskie.

King of Slots Sticky Wins

Wszystkie 15 symboli na ekranie gry, są od siebie odseparowane. W trakcie gry albo rundy free spinów, sybmole z wygrywającej kombinacji w wygrywającej linii zostaną przylepione i nie będą się obracać podczas re – spinu.

King of Slots Symbole Scatter

Symbolami Scatter w King of Slots to trzy różowe diamenty i jeśli 3 lub więcej pojawi się gdziekolwiek na bębnach, to dostaniesz 10 darmowych spinów!

W tej grze możliwości wygranej są ogromne, więc na pewno warto ją wypróbować.


Casumo Casumo € 1 200 bonus
20 darmowych spinów
Graj Teraz

King of Slots™ - NetEnt