Producent gier : NetEnt
Ilość rzędów : 3
Minimalny zakład : 0.25
Ilość linii płatniczych : 25
Liczba kół : 5
Ocena: 5.0 / 5

King of Slots

King of Slots od NetEnt, został stworzony ekskluzywnie dla jednego z kasyn online. Pół roku później, NetEnt oficjalnie ogłosił, że gra będzie dostępna w większości kasyn NetEnt od 12 Listopada 2015.Jeżeli chodzi o estetykę tego slotu, to muszę przyznać, że spodziewaliśmy się czegoś więcej. Zaprojektowana jest ona w stylu bardzo prostym i klasycznym. Staromodne symbole owoców, zostały trochę przekształcone, oprócz tego znajdziemy symbole korny i klejnotów. Na pierwszy rzut oka, cechy tej gry mogą się wydawć nie bardzo atrakcyjne, ale najprawdopodobniej zmienisz zdanie po odkryciu funkcji Sticky Wins, która odniosła sukces w innym slocie od NetEnt – Jack Hammer.

€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.
1 750 zł bonus i 420 darmowe spiny.

King of Slots Dowiedz się Więcej

King of Slots jest zbudowany z 5 bębnów, 3 rzędów i 25 stałych linii zwycięskich. Zarówno poziom zakładu, jak i wartość monety są regulowane odpowiednio od 1 do 10 i od €0,01 do €1,00. Zwycięskie kombinacie są stworzone poprzez identyczne symbole na zwycięskiej linii.

King of Slots gra
 
King of Sots darmowe spiny
 
King of Slots mega wygrana

King of Slots Symbol Wild

Symbolem Wild w tej grze to niebieskie kamienie szlachetne, które pojawiają się losowo na bębnach. Sybmole Wild mogą zastępować wszystkie inne symbole, oprócz symboli Scatter, dzięki czemu powstają najwyżej płacone linie zwycięskie.

King of Slots Sticky Wins

Wszystkie 15 symboli na ekranie gry, są od siebie odseparowane. W trakcie gry albo rundy free spinów, sybmole z wygrywającej kombinacji w wygrywającej linii zostaną przylepione i nie będą się obracać podczas re – spinu.

King of Slots Symbole Scatter

Symbolami Scatter w King of Slots to trzy różowe diamenty i jeśli 3 lub więcej pojawi się gdziekolwiek na bębnach, to dostaniesz 10 darmowych spinów!

W tej grze możliwości wygranej są ogromne, więc na pewno warto ją wypróbować.

1 000 zł bonus.
King of Slots™ - NetEnt

King of Slots nasza opinia

Naszym zdaniem jest to świetny i automat slotowy, godny wypróbowania. Jeśli posoadasz poczucie humoru i lubisz rundy bonusowe, to ten automat jest właśnie dla Ciebie! Grafika nie jest może szczególnie imponująca, ale uważamy, że i tak warto go wypróbować.

Slot oferuje Tobie dobrą rozrywkę. Polecamy wypróbowanie go i bliższe się z nim zapoznanie. Życzymy powodzenia, wysokich wygranych i przede wszystkim świetnej zabawy!

€ 50 bonus.
€ 1 400 bonus i 100 darmowe spiny.
€ 500 bonus i 100 darmowe spiny bez warunku obrotu.
€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.
€ 1 500 bonus i 350 darmowe spiny.