Ocena: 4.7 / 5
Płać w kasynie kartą Paysafecard

Paysafecard

Pysafecard jest opłaconym kuponem, który może być używany do dokonywania płatności przez internet w kasynach, jak i również na innych stronach internetowych. Firma Paysafecard ma swoją siedzibę w Wiedniu i istnieje od 2000 roku. Od tego czasu stała się ona wiodącym systemem płatności online, dostępnym w 37 krajach i jest używana przede wszystkim w świecie rozrywki online. Kasyna poniżej oferują Paysafecard jako jedną z metod płatności:


20 zł bonus bez depozytu + 2 000 zł bonus.

€ 1 000 bonus i 100 darmowe spiny.

Jak działa Paysafecard

Wystarczy zakupić Paysafecard za gotówkę w jednym z 450.000 punktów sprzedaży na całym świecie, po czym otrzymasz bilet z 16 cyfrowym kodem PIN. Ten kod, będziesz mógł używać do dokonywania wpłat na stronach internetowych, posiadających licencję do otrzymywania płatności paysafecard.

Punkty sprzedaży kary paysafecard można znaleźć na ich stronie internetowej. Zwykle można je nabyć w supermarketach, na stacjach benzynowych, w kioskach lub urzędach pocztowych. Możesz również kupić kartę paysafecard za pomocą strony internetowej, płacąc z karty Visa, lub MasterCard. Paysafecard jest dostępna w 22 różnych walutach.

Paysafecard

Wpłaty Paysafecard w Kasynach Online

Wpłaty w kasynach poprzez Paysafecard jest metodą bezpieczną, niezawodną, natychmiastową i całkowicie anonimową.

Aby wpłacić depozyt, wystarczy wybrać opcję „Paysafecard”na stronie kasyna, następnie podać 16-cyfrowy kod PIN, a kwota którą wpłacasz zostanie natychmiastowo dodana do twojego konta w kasynie. Depozyty dokonane za pomocą Paysafecard są bezpłatne, a minimalna kwota depozytu i maksymalne limity wahają się od kasyna do kasyna.

Wpłaty Paysafecard w kasynach online

Wypłaty Paysafecard w Kasynach Online

Niestety nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z konta w kasynie na kartę Paysafecard. Jeśli użyłeś tą metodę aby dokonać wpłaty, to będziesz musiał użyć innej metody do wypłacenia twoich pieniędzy z kasyna

Zalety korzystania z paysafecard

Korzystanie z Paysafecard jako opcja płatności w kasynach online ma wiele zalet

Depozyty poprzez tą metodę są całkowicie anonimowe.

Jest stosunkowo łatwo uniknąć przekroczenia budżetu.

Przelana kwota jest natychmiast dostępna na koncie w kasynie, bez żadnych opóźnień.

Wady korzystania z Paysafecard

Musisz udać się do punktu sprzedaży aby nabyć kartę Paysafecard.

Karta Paysafecard nie może być wykorzystywana do wypłacania pieniędzy z konta w kasynie

Gdzie płacić kartą Paysafecard

Karta Paysafecard jest bardzo popularnym sposobem wśród graczy na dokonywanie wpłat w kasynach internetowych. Kasyna wymienione poniżej przyjmują płatności poprzez tą metodę:


€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.