Hall of the Mountain King

Dostawca: Quickspin

Podstawowe mnożniki gry, 3 etapy rundy darmowych spinów i doskonała grafika inspirowana mitycznymi trollami – to wszystko co znajdziecie w…

Hall of the Mountain King

86
86
Ocena
3 Liczba rzędów
0.2 Minimalna stawka
20 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Ogólnie

Imie
Hall of the Mountain King
Wydany
2019-05-13
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96.3%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x7326
Zmienność
High
Linia wypłaty
20

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.2

Recenzja Hall of the Mountain King

Podstawowe mnożniki gry, 3 etapy rundy darmowych spinów i doskonała grafika inspirowana mitycznymi trollami – to wszystko co znajdziecie w nowym slocie Hall of the Mountain King, i podobnie jak większość gier Quickspin, ta gra ma wielki potencjał wygranej – tym razem aż do 7,326 razy stawki! Przeczytaj naszą recenzję automatu Hall of the Mountain King, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach i dowiedzieć się, gdzie możesz go wypróbować, zarówno za darmo, jak i za prawdziwe pieniądze!

Hall of the Mountain King nowy slot of Quickspin

Hall of the Mountain King funkcje slotu

Hall of the Mountain King to 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłaty. Zakręcisz bębnami, aby trafić na niskiej wartości symbole od 10 do symboli As które można znaleźć na kartach do gry, i 4 różne symbole trolli, które są tymi o wyższej wartości. Istnieje również symbol wild, który może wylądować na bębnach, i wypłacić taką samą stawkę jak symbol trolla o najwyższej wartości , od 2,7,5 lub maksymalnie 40-krotność stawki za kombinację 3,4 lub 5 symboli.

Hall of the Mountain King funkcje slotu

Slot Hall of the Mountain King jest wyposażony w ekscytujący Mnożnik w grze podstawowej, który jest aktywowany przy każdej zwycięskiej kombinacji w której pojawi się symbol wild. Wartość mnożnika zależy od tego, ile wildów jest częścią wygranej – otrzymasz mnożniki 1x, 2x, 3x, 4x lub 5 razy zastosowane do Twojej wygranej z odpowiednią liczbę wildów, która akurat pojawi się na bębnach. Zobaczysz kolumnę mnożnika po lewej stronie zestawu bębnów, a odpowiedni mnożnik zaświeci się po jego aktywacji. Zasadniczo, Mnożnik nie robi żadnej różnicy, jeśli trafisz tylko na jeden symbol wild, ale przekonasz się, że mnożniki 2x i 3x będą aktywowane częściej niż myślisz!

Hall of the Mountain King slot darmowe spiny

Jeśli trafisz na 3 lub więcej symboli młotów króla Trolla (symbol młota jest w tym przypadku symbolem scatter), podczas gry w Hall of the Mountain King, to wtedy aktywujesz runde darmowych spinów, która składa się z 3 poziomów, każdy z unikalnym zestawem funkcji:

Etap 1 – gdy wylądujesz na wygranej kombinacji, Król Trolli rozbija 1 z bloków w mierniku ulepszeń na prawo od bębnów. Odpowiedni symbol niskiej wartości zostanie usunięty z bębnów i zastąpiony stosami symbolu wysokiej wartości. Co więcej, Król Trolli może przełamać dolną granicę mnożnika, aby ulepszyć wszystkie mnożniki, które mogą osiągnąć nawet 15x!

Etap 2 – jeśli uda Ci się rozbić górny blok na etapie 1, aktywuje to funkcję Whirling Wild Collection. Wirujące symbole wild wewnątrz rozbitych skrzynek zostaną zebrane nad bębnami, a gracze mogą zebrać maksymalnie 6 Wirujących Wildów. Podobnie jak w etapie 1, na tym etapie mnożnik można również uaktualnić do maksymalnie 15x.

Etap 3 – na tym etapie funkcja Whirling Wild jest nadal aktywowana. Po rozbiciu górnego bloku w Etapie 2, wszystkie zebrane Wirujące Wildy zostaną losowo upuszczone na bębny  podczas 3 dodatkowych darmowych obrotów

Hall of the Mountain King runda darmowych spinow

Kiedy aktywowaliśmy darmową rundę, trwała ona dość długo i łatwo dostaliśmy się na Etap 2.

Hall of the Mountain King slot bonus

Jeśli masz ochotę na grę w Hall of the Mountain King z premią, to teraz jest najlepszy czas, aby to zrobić! Niektóre z najlepszych kasyn online oferują automaty Quickspin, a większość z nich nagradza nowych graczy wspaniałymi bonusami powitalnymi, które można wykorzystać do grania w dowolną grę. Poniżej kilka polecanych przez nas, które już dodały do swojej kolekcji Hall of the Mountain King.

Gdzie zagrac w slot Hall of the Mountain King

Hall of the Mountain King slot min/max zaklady, RTP, zmienność i max wygrana

Hall of the Mountain King jest wyposażony w wysokiej jakości grafikę, typową dla producenta Quickspin. Podoba nam się sposób, w jaki trolle zostały zaprojektowane tak, aby przekazywać swoje przebiegłe osobowości, chociaż reszta symboli i projekt są ogólnie mało inspirujące w porównaniu z innymi slotami Quickspin. Muzyka w tle wydaje się być utworem Czajkowskiego co bardzo nam się podobało, ponieważ ten utwór doskonale pasuje do tematu trolli!

Hall of the Mountain King nowy slot od Quickspin

Hall of the Mountain King slot – nasza opinia

Ten nowy automat jest przeznaczony dla miłośników slotów o dużej wariancji i ogromnym potencjale wygranej. Lecz niestety aby dojść do rundy bonusowej trzeba mieć wystarczająco cierpliwości. Wypróbowaliśmy ten slot w wersji demo i po dokonaniu 150 spinów, nadal nie udało nam się aktywować rundy bonusowej, lecz możliwe, że to tylko nasze szczęście. Plusem jest to, że  miernik mnożnika będzie Cię regularnie nagradzał, gdy będziesz kręcił bębnami w nadziei na darmowe obroty. Czy król trolli machnie młotem na Twoją korzyść? Dowiedz się, odwiedzając jedno z kasyn online dostępnych dla graczy z polski, które polecamy na tej stronie, aby zagrać w Hall of the Mountain King z najlepszymi markami na rynku!

Hall of the Mountain King
86
Ocena

-

Szansa by wygrać

96.3%

RTP

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?