Magic of Sahara

Dostawca: Microgaming

Kraina, w której miasto styka się z pustynią, to miejsce gdzie rozgrywa się akcja nowego automatu online od Microgaming. Magic…

Magic of Sahara

91
91
Ocena
3 Liczba rzędów
0.09 Minimalna stawka
9 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

95.3%

RTP

Ogólnie

Imie
Magic of Sahara
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
95.3%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x100000
Zmienność
Medium
Linia wypłaty
9

Stawka

Maksymalna stawka
45
Minimalna stawka
0.09

Recenzja Magic of Sahara

Kraina, w której miasto styka się z pustynią, to miejsce gdzie rozgrywa się akcja nowego automatu online od Microgaming. Magic of Sahara podąża za losami wędrownych podróżników, którzy przemierzają ten rozległy obszar, zbierając po drodze Magiczne Tokeny i rozdając darmowe obroty. Przeczytaj naszą pełną recenzje slotu Magic of Sahra aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 15 lipca 2019 roku!

Magic of Sahara recenzja slotu Microgaming

Magic of Sahara funkcje slotu

Magic of Sahara to pięciobębnowy automat z trzema rzędami i dziewięcioma stałymi liniami wypłaty; kołowrotki wirują na delikatnym gobelinie unoszącym się nad gorącym piaskiem w ciągu dnia, a temperatura robi się chłodniejsza w miarę zachodzącego słońca.

Trzy symbole o wysokiej wartości to męscy i żeńscy członkowie karawany oraz kilka wielbłądów; 9, 10, J, Q, K i A reprezentują symbole niższe wartości. Logo Magic of Sahara to symbol wild, który pojawia się na wszystkich bębnach, oraz jest ułożony w stosie na bębnach trzy i cztery i zastępuje wszystkie inne standardowe symbole, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Symbolem scatter jest miska pełna klejnotów i złota. 

Magic of Sahara slot Microgaming

Magic of Sahara slot darmowe spiny

Istnieją dwa sposoby aktywowania darmowych spinów w Magic of Sahara – pierwszym jest trafienie na co najmniej trzy symbole scatter w dowolnym miejscu na bębnach, a drugim jest zebranie dwudziestu pięciu magicznych żetonów, które są  wyświetlane nad bębnami; każdy z symboli starego mężczyzny przyznaje jeden żeton, a następnie przekształca się w jeden z symboli niższej wartości.

Aktywowanie darmowych obrotów za pomocą symboli scatter, da Ci liczbę żetonów które udało Ci się uzbierać do tego momentu, plus dodatkowe pięć, a ukończenie łańcucha żetonów przyzna dwadzieścia pięć darmowych obrotów. Symbol wild jest ułożony na wszystkich bębnach, a wszystkie wygrane podczas darmowych obrotów podlegają mnożnikowi x2. Nie można ponownie uruchomić tej rundy podczas tej funkcji.

Magic of Sahara slot funkcje bonusowe

Magic of Sahara slot bonus

Jak zawsze z wydaniami gier Microgaming, nie brakuje niesamowitych, hojnych i profesjonalnych kasyn online, które oferują nowe automaty od razu po ich wydaniu. Od 15 lipca 2019 r., możesz cieszyć się tym niesamowitym slotem, klikając poniższe linki do kasyn, które dla Ciebie zgromadziliśmy poniżej. Grając w naszych starannie wybranych kasynach, nie tylko otrzymasz niesamowite wrażenia z gry, ale również otrzymasz najbardziej hojne bonusy powitalne w kasynie do 3,000 zł i ponad 400 darmowych obrotów w zależności od pierwszej kwoty wpłaty. Wypróbuj slot Magic of Sahara w jednym z kasyn które znajdziesz poniżej.

Gdzie zagrać w slot Magic of Sahara

Magic of Sahara slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Z zakładem o wartości od 0,09 centów do 45 euro za spin i z 9 aktywnymi liniami w użyciu przez cały czas, możemy obliczyć, że zakład liniowy ma wartość od 0,01 centów do 5 euro. Gra oferuje dobre nagrody, które osiągają wartość 1200 monet za kazdą linie, jeśli obecne jest tam pięć odpowiednich symboli (symbole wild mają potencjał wypłacenia tej kwoty). Całkowity potencjał wygranej osiąga 108,000 euro podczas darmowych spinów, dzięki mnożnikowi x2.

Ci, którzy wypróbują slot Magic of Sahara, odkryją, że gra oferuje średnią zmienność, co wiadczy o tym, że płaci dość regularnie i potencjalnie oferuje wygranie większych kwot. Oczywiście możesz znaleźć gry, które płacą częściej lub znacznie więcej, ale ten slot trafia gdzieś pośrodku i jest dobrym kompromisem. RTP, lub zwrot dla gracza wynosi 95,29%. 

Magic of Sahara slot grafika i dźwięki

Czym byłby automat online bez atrakcyjnego motywu? Łatwo jest nie zwrócić uwagi na temat gry, zwłaszcza w morzu innych gier, ale faktem jest, że wiele czasu i namysłu poświęcone jest projektowaniu gry. Granie w nowy automat online można porównać do jedzenia posiłku; najpierw spożywasz go oczami zanim zaczniesz go jeść. W Magic of Sahara natura, rodzina królewska i podróże zbliżają się do siebie, tworząc jeden spójny, pełen wyobraźni i fantazji dyskurs. Jest to pięknie zaprojektowany automat i na pierwszy rzut oka widać, że Microgaming włożyć w niego wiele pracy. Muzyka jest mistyczna i łagodna, co doskonale pasuje do motywu gry.

Magic of Sahara slot Microgaming

Magic of Sahara slot – nasza opinia

Magic of Sahara to stosunkowo prosta gra, w której głównie chodzi o funkcję Free Spins, a najlepszy sposób, aby ją uruchomić to poprzez zbieranie żetonów. Średnia wariancja i możliwości wygrania przyzwoitej 222,22 razy stawki od każdego darmowego obrotu z mnożnikiem 2x, to coś co bardzo nam się spodobało w tym slocie. Jeśli podoba Ci się ten motyw, NetEnt’s Arabian Nights jest lepszą alternatywą, ponieważ oferuje zmieniający życie jackpot progresywny. To powiedziawszy nadal warto wypróbować slot Magic of Sahara, zwłaszcza kiedy możesz grać używając jednego z bonusów oferowanego przez kasyna które znajdziesz na tej stronie. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Magic of Sahara
91
Ocena

-

Szansa by wygrać

95.3%

RTP