When Pigs Fly!

Dostawcy: NetEnt

Najnowszy slot od Netent pod tytułem When Pigs Fly pozwoli nam nie tylko uwierzyć, że świnie latają, ale również da…

When Pigs Fly!

83
83
Ocena
5 Liczba rzędów
0.5 Minimalna stawka
3125 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

94.9%

RTP

Ogólnie

Imie
When Pigs Fly!
Uruchomione
2015-07-20
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
94.9%
Maksymalny zysk (x twoja stawka)
x383
Zmienność
Low
Linia wypłaty
3125

Stawka

Maksymalna stawka
100
Minimalna stawka
0.5

When Pigs Fly! opinia

Najnowszy slot od Netent pod tytułem When Pigs Fly pozwoli nam nie tylko uwierzyć, że świnie latają, ale również da nam aż 3125 sposobów na wygraną, dzięki futurystycznemu układowi bębnów!

When Pigs Fly Symbol Wild

Jeśli trafisz symbol Wild, gdziekolwiek na bębnach 2, 3, 4 i 5 w trybie normalnym lub w trybie darmowych spinów, to wszystkie symbole mogą zamienić się w Wild aby utworzyć zwycięskie kombinacje.

When Pigs Fly Re Spin Bonus

Podczas funkcji re-spinów(powtórnych obrotłów), możemy wygrać maksymalnie 5 free spinów, a przy każdym ponownym re-spinie, kształt bębnów będzie się zmieniał, aby utworzyć jeszcze większe zwycięskie kombinacje

When Pigs Fly Darmowe Spiny

Darmowe spiny to najpopularniejsza oferta jaką możesz tylko znaleźć w kasynach online. Grając na automatach typu” jednoręki bandyta” zdajemy sobie sprawę, że każdy dodatkowy spin zwiększa szansę na ogromną wygraną. 

Po zdobyciu zwycięskiej kombinacji przy 5 re-spinie, dostaniesz 8 darmowych spinów. Po czym bębny i rzędy rozwiną się i runda darmowych spinów będzie się toczyć na pełnej planszy, co zwiększa możliwość wielkich wygranych i daje nam aż do 3125 sposobów na wygraną!

When Pigs Fly Wersja Mobilna

Na automacie When Pigs fly możemy również grać na smartfonie lub tablecie. Wybór należy do ciebie, gdzie i kiedy chcesz grać.

Wszystkie cechy gry są takie same w kasynie mobilnym. Efekty dźwiękowe i wysoka jakość grafiki jest nie tknięta w kasynie mobilnym.

Jest to wspaniała gra na komórkę, którą możesz się cieszyć nie ważne gdzie jesteś i o jakiej porze.

When Pigs Fly Slot Nasza Opinia

Naszym zdaniem Slot When Pigs Fly oferuje nie tylko świetną zabawę, ale również możliwość wzbogacenia się. Polecamy Tobie wypróbowanie tej gry.

Naszym zdaniem jest zupełnie wyjątkowy. Podoba nam się jej ciekawa tematyka, Grafika jest fajna. Cechy gry i funkcje bonusowe dają potencjał na wygraną.

Zanim jednak zaczniesz grać za prawdziwe pieniądze to spróbuj najpierw za darmo.

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać.

Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne.

Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy i życzymy powodzenia, wysokich wygranych i przede wszystkim świetnej zabawy! 

When Pigs Fly!
83
Ocena

-

Szansa by wygrać

94.9%

RTP