Bakarata

Co to jest Bakarat?

Czym jest bakarat? Nie, nie chodzi nam wcale o miasto we Francji. Bakarat (Baccarat) to hazardowa gra karciana, bardzo popularna w kasynach, zarówno naziemnych jak i kasynach online. Inna nazwa Bakarat to Punto Banco. Jest bardzo ciekawą i łatwą do nauczenia się grą. Jest grą losową, w której obstawiasz na wynik rozgrywki.


€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

Zasady gry w Bakarat

Akcja w grze Bakarat (Baccarat) rozgrywa sie dość szybko. Jest to typowy szybki hazard. W tej grze po prostu obstawiasz na wynik. Każda gra zajmuje poniżej pół minuty. Jej celem jest przewidzenie dwóch układów kart najbardziej zbliży się swoją wartością do liczby dziewięć.

W tej grze karty król, dama i walet nie mają żadnej wartości. Dziesiątka również posiada wartość zerową. Karty od 2 do 9 posiadają wartość zgodną z liczbą występującą na karcie, a As posiada wartość jednego punktu.

Wartość układu kart zawsze wynosi tyle samo, ile ostatnia cyfra sumy wartości kart, czyli na przykład:

2 i 3 są warte 5 (2 + 3 = 5).

6 i 7 są warte 3 (6 + 7 = 13 ⇒ 3)

5, 8 i As są warte 4 (5 + 8 + 1 = 14 ⇒ 4)

4 i 6 są warte 0 (inaczej Bakarat bo 4 + 6 = 10 ⇒ 0)

Najwyższą możliwa do uzyskania wartością jest 9, a wygrywa osoba z najwyższą liczbą punktów.


€ 300 bonus bez warunku obrotu.

Gra rozgrywa sie pomiędzy Tobą i krupierem. Gdy już złożysz zakład, krupier rozdaje Tobie i sobie po dwie karty. Jeśli Ty lub krupier otrzymaliście karty o łącznej wartości 8 lub 9, gra sie kończy a wygrywa oczywiście ten kto uzyskał wyższy wynik. Jeśli jednak wartość kart jest niższa niż 8 lub 9, to można dobrać dodatkowa kartę, co wiąże sie oczywiście zawsze z ryzykiem, dlatego zazwyczaj zaleca się dobranie dodatkowej karty tylko w przypadku gdy wartość dwóch kart wynosi 5 lub mniej.


€ 3 000 bonus i 50 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Obstawianie w grze Bakarat

W tej grze masz trzy możliwości obstawiania, czyli: wygraną gracza, wygrana krupiera lub remis. W przypadku wygranej krupiera pobierane jest 5 % prowizji.

Zagraj w tą ciekawą grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście tego artykułu. Jeśli nie jesteś jeszcze ich użytkownikiem to możesz skorzystać również z bardzo szczodrego bonusa powitalnego. Życzymy owocnego obstawiania!


400 zł bonus bez warunku obrotu i 20 darmowe spiny.

€ 500 bonus i 20 darmowe spiny.

€ 200 bonus i 20 darmowe spiny bez warunku obrotu.

 


polskiekasyno.com