Leander

Fakty o Leander

Leander jest innowacyjnym producentem gier, tworzącym wysokiej jakości sloty video od 2008 roku. Firma została założona przez Ramiro Atucha i Marcelo Blanco i jej dyrektorem jest obecnie Steven Matsell. Ich gry są bardzo unikalne, z ciekawymi funkcjami i matematycznymi modelami  na wysokim poziomie. Leander Games ma siedzibę na Bahamach, ale także biura sprzedaży w Wielkiej Brytanii i Buenos Aires.

Firma jest znana nie tylko z produkcji gier, ale także ze stworzenia platformy o nazwie LeGa. Jest to serwer, który został zbudowany jest w celu dostarczania wewnętrznych i zewnętrznych gier, które można odtwarzać w formacie HTML i Flash za pomocą rzeczywistych pieniędzy i jako część koncepcji gier towarzyskich.

Leander Sloty

Leander wyprodukował automaty, takie jak: Gold, Alibaba, Octopus Kingdom, Dragon Slot, Khepri, Magic Gems, Little Pigs, Megadeth, Potion Factory i Taxi oraz nowsze tytuły, takie jak Apollo God of the Sun, Wild Jane The Lady Pirate, Aztar Fortunes i inne. Wszystkie sloty od tego producenta mogą być odtwarzane na dowolnych urządzeniach w 26 różnych językach.

Leander Bonus i Darmowe Spiny

Automaty Leander są wyposażone w szeroką gamę wbudowanych funkcji darmowych spinów i innych dodatkowych funkcji, w tym programów lojalnościowych i Jackpotów. Poza tym, wszystkie kasyna do których znajdziesz linki w tej recenzji, oferują bardzo wysokie bonusy powitalne i ciekawe promocje dla graczy z Polski.

Leander Kasyna

Możesz zagrać na automatach od Leander w poniżej wymienionych przez nas kasynach, które są przyjazne i hojne (jeśli chodzi o bonusy)dla graczy z Polski.

Twoje kasyna zostaną wyczyszczone

Czy jesteś pewny?