Przelewy24

Przelewy 24 jest największym dostawcą płatności online w Polsce, działającym od 2003. Jest to firma świadcząca płatności online, która akceptuje fundusze od ponad 100 Polskich banków(poprzez przelewy bankowe online), jak i również poprzez karty kredytowe, e-portfele i bony pieniężne. W celu korzystania z ich usług wymagana jest rejestracja konta, poprzez ich stronę internetową. Po zarejestrowaniu się, aby dokonać płatności z ich serwisu, jest to przysłowiowa „bułka z masłem”. Kasyna poniżej oferują Przelewy24 jako jedną z ich metod płatności:

Obejrzyj krótki filmik, aby zobaczyć jak działają Przelewy24:

Zalety korzystania z tego serwisu są oczywiste. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, anonimowa i natychmiastowa. Ważną zaletą jest to, że pomaga nam również nie wydawać więcej niż gracz może sobie pozwolić, ponieważ tylko kwota, która jest przez ciebie przekazana może być użyta do transakcji poprzez Przelewy24.

Przelewy24 Wpłaty

Wpłaty poprzez Przelewy24, jak już wspomnieliśmy wcześniej, są najłatwiejszą rzeczą do zrobienia. Po wybraniu ich usług płatniczych w kasynie online i po dostarczeniu odpowiednich informacji, kwota wpłaty pojawi się na koncie kasyna w ciągu kilku sekund.

Przelewy24 Wypłaty

Wypłaty poprzez Przelewy24, działają tak samo jak przy wpłatach, jednak niektóre kasyna internetowe pozwalają graczom tylko na dokonanie wpłat poprzez tą metodę płatności. W takim przypadku inna, przez ciebie wybrana metoda będzie użyta aby wypłacić twoje fundusze. Warto jest więc zapoznać się dokładnie ze wszystkimi metodami płatności, przed otwarciem konta w kasynie.

Przelewy24 Kasyna

Serwis Przelewy24 jest numerem jeden dostawcą płatności w Polsce. Każdego dnia coraz więcej kasyn online dodaje tą opcję płatności do istniejących metod wpłat i wypłat. Kasyna posiadające Przelewy24, które my polecamy znajdziesz poniżej:

Przelewy24 - popularna metoda płatności dla polskich graczy