Kambi

Kambi jest jednym z największych dostawców zakładów bukmacherskich B2B dla operatorów gier B2C z siedzibą na Malcie. Firma zatrudnia ponad…

Fakty o Kambi

Kambi jest jednym z największych dostawców zakładów bukmacherskich B2B dla operatorów gier B2C z siedzibą na Malcie. Firma zatrudnia ponad 500 osób i posiada biura w Londynie, Sztokholmie, Bukareszcie, Manili i Sydney.

Kambi jest w pełni skoncentrowany na zakładach sportowych dla wszystkich dyscyplin sportowych. Nie tylko świadczą usługi premium dla operatorów kasyn i operatorów sportowych, ale również ciężko pracują nad dobrą rozrywką dla graczy.

Ambicją Kambi jest zostać wiodącym na świecie dostawcą zakładów sportowych. Obecnie starają się osiągnąć ten cel, proponując operatorom sieci online pełne rozwiązania w zakresie zakładów sportowych, które zawierają kompilacje kursów, inteligencję klienta i zarządzanie ryzykiem w ramach jednej platformy oprogramowania. Dzięki najwyższym standardom bezpieczeństwa Kambi stosuje się do zasad ISO 27001 i jest certyfikowany przez eCOGRA.

Kambi Gry

Oprogramowanie i rozwiązania dotyczące zakładów firmy Kambi obejmują 65 różnych dyscyplin sportowych z najważniejszymi wydarzeniami z całego świata. Obecnie Kambi świadczy swoje usługi dla operatorów w Europie, Ameryce i Azji. Wystarczy podać kilka statystyk i liczb. Aktualne pokrycie bukmacherskie Kambi obejmuje ponad 300 000 imprez zakładów przed meczem oraz 165 000 zakładów na żywo rocznie.

Kambi

Kambi Kasyna

Rozwiązania zakładów sportowych firmy Kambi okazały się niezwykle skuteczne, dzięki czemu współpracują z ważnymi operatorami jak: Unibet, Betsafe, LeoVegas i Betsson. Muszą być o wiele lepsi niż większość innych dostawców na rynku kasyn, aby móc współpracować z takimi popularnymi markami.

Kambi Bonus

Jak można sobie wyobrazić, zdobycie przyzwoitego bonusu, aby wypróbować postawienia zakładów na wydarzenia sportowe świadczone przez Kambi nie będzie problemem. Każdy z czterech operatorów,  do których dołączyliśmy linki w tym artykule, posiada bonusy sportowe i regularne oferty dla swoich graczy. Kliknij na linki powyżej i poniżej, zarejestruj się, załóż depozyt, aby otrzymać darmowe zakłady i inne rodzaje hojnych bonusów.