EntroPay

Czym jest Entropay

EntroPay to metoda płatności online, związana z siecią Visa, używana do płatności internetowych. Mimo że EntroPay jest teraz oddzielną firmą, faktem jest, że jest to bardzo popularna metoda płatności i przyciąga wielu klientów. Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 10 lat.

Klienci EntroPay mogą dokonać zakupu online i zapłacić za usługi wszędzie tam, gdzie karta Visa jest zwykle akceptowana, czyli generalnie wszędzie. Główna różnica pomiędzy Visa a Entropay polega na tym, że EntroPay nie jest kartą kredytową, ale przedpłaconą kartą debetową, więc jedyne pieniądze, które możesz wydać, to pieniądze, które wcześniej zdecydowałeś się załadować na konto EntroPay. To sprawia, że ​​jest szczególnie popularny wśród graczy kasynowych, ponieważ pomaga im lepiej kontrolować wydatki kasyna.

Jak założyć konto EntroPay

Otwarcie konta EntroPay jest bardzo łatwe i bezpłatne. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść na stronę EntroPay, wypełnić formularz rejestracyjny, a twoje konto zostanie otwarte. Płacisz tylko w momencie ładowania swojej karty gotówkowej. Aby to zrobić, możesz użyć zwykłej karty debetowej lub kredytowej, a także przelewu bankowego, a także kilku innych metod płatności.

Po zakończeniu procesu rejestracji otrzymasz numer Wirtualnej karty kredytowej, datę wygaśnięcia i trzycyfrowy kod CVV. W wielu renomowanych kasynach online będziesz mógł wybrać opcję EntroPay z metod wpłaty oraz dokonać wpłaty za pomocą danych karty kredytowej w taki sam sposób, jak w przypadku zwykłych kart kredytowych i debetowych.

Zalety korzystania z Entropay w kasynach online

Wszystkie twoje płatności za pomocą wirtualnej karty EntroPay są przetwarzane natychmiast, dzięki czemu możesz natychmiast zobaczyć pieniądze, które przybywają na Twoje konto w kasynie, zacząć grać i wygrywać. Jeśli zechcesz, możesz uzyskać kartę plastikową EntroPay, aby użyć jej w sklepach lub bankomacie, lub po prostu używać jej jako wirtualnej karty, jeśli chcesz. Wybór należy do ciebie. EntroPay Virtual Visa posiada też poręczny cyfrowy konwerter walut, który można wykorzystać do konwersji między 14 różnymi walutami.

System płatnościowy Entropay jest godny zaufania i bezpieczny. Wykorzystuje również 128-bitową technologię szyfrowania, a więc nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich transakcji korzystając z tego systemu. Jak wspomnieliśmy wcześniej, system EntroPay pozwala na bardziej ścisłą kontrolę nad depozytami dokonywanymi w kasynie. Wszyscy wiemy, że czasami chcemy po prostu dalej grać i deponować trochę więcej. Dzięki EntroPay można łatwo sprawdzić, czy nie przekraczasz budżetu i nie wydajesz pieniędzy przeznaczonych na inne ważne w życiu rzeczy.

Które kasyna akceptują Entropay

Kolejną zaletą EntroPay jest to, że większość profesjonalnych i wysokiej jakości operatorów kasyn online pozwoli Ci korzystać z tej metody płatności. Oprócz tego będziesz mieć również możliwość otrzymania wspaniałego bonusu powitalnego w kasynie i darmowych spinów po pierwszej wpłacie do nowego kasyna za pomocą wirtualnej karty EntroPay. Poniżej znajduje się lista najlepszych i najbardziej hojnych kasyn, które zaakceptują EntroPay. Wybierz te, które spodoba Ci się najbardziej, wpłać i zagraj. Życzymy powodzenia!