Producent gier : Yggdrasil
Ilość rzędów : n/a
Minimalny zakład : 0.20
Ilość linii płatniczych : 2
Liczba kół : n/a
Ocena: 4.5 / 5

Nirvana

Nirvana – jest to jedno z najważniejszych pojęć w religii buddyzmu i hinduizmu. Nirvana jest stanem całkowitego wyzwolenia się od ziemskich pożądań. Zwana jest też stanem szczęśliwości i totalnego spełnienia. Ta gra od Yggdrasil Gaming na pewno spodoba się tym, którzy przywiązują dużą uwagę do cech graficznych i dźwiękowych. Jeśli szukasz relaksu po ciężkim dniu, ten slot na pewno cię nie zawiedzie. Yggdrasil to firma produkująca gry online, która powstała w 2013 roku i szybko zaczęła zdobywać ogromną popularność. Dziś cieszą się oni ogromnym szacunkiem w świecie kasyn online oraz gier online.500 zł bonus i 200 darmowe spiny.

Nirvana Dowiedz się więcej

Nirvana to 5 bębnowy slot z 20 liniami wypłat. Symbolami na bębnach są: pheonix, królik, gryfin i także symbole kart do gry, a symbolem darmowych spinów jest kwiat lotosu. 3 lub więcej symboli free spin uruchomi tryb darmowych spinów. Wtedy musimy wybrać jedną z trzech funkcji darmowych spinów. Do wyboru będziemy mieli: Funkcje Wild Seeds, Mega Reel i Nudge Reels:

Nirvana Bonus Wild Seeds

Za każdym spinem, 2-4 Wilds zostanie dodane gdziekolwiek na bębnach. Wilds nie może być dodany na miejsce gdzie jest już Wild albo free spin symbol.

Nirvana Bonus Mega Reel

Trzy środkowe bębny synchronizują się w trakcie obrotu i te same symbole pojawią się na wszystkich trzech.

Nirvana Bonus Nudge Reels

Po zatrzymaniu się bębnów, jeden z nich przesunie się o krok do góry lub na dół aby polepszyć wygraną.

Nirvana gra
 
Nirvan Slot darmowe spiny
 
Nirvan Slot

Warto spróbować szczęścia w tej ekscytującej grze w której kojąca nasze emocje muzyka utrzyma w nas spokój, relaks i równowagę

Nirvana slot

Możesz wypróbować ta grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. Życzymy Wam znakomitej zabawy i wysokich wygranych!


1 500 zł bonus i 130 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

4 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.

3 000 zł bonus i 400 darmowe spiny.