Ocena: 5.0 / 5

Serenity

Nie wiele automatów jest w stanie konkurować pod względem graficznym z tym pięknym, nowym slotem od Microgaming – Serenity. Pozwoli ci on przemieścić się w czasie do starożytnych Chin. Inspiracją tego slotu jest słynny festiwal latających lampionów. Według azjatyckich wierzeń unoszący się w górę lampion zabiera, za sobą wszystkie troski i problemy, a ludziom przynosi szczęście i bogactwo. Maksymalna wygrana w tej grze to aż 120.000 monet!


200 zł bonus bez warunku obrotu.

500 zł bonus bez warunku obrotu i 100 darmowe spiny.

€ 1 000 bonus bez warunku obrotu i 250 darmowe spiny bez warunku obrotu.

Serenity Dowiedz się Więcej

Slot Serenity jest zbudowany z 5 bębnów i 3 rzędów. Posiada on 15 linii płacących, rundy darmowych spinów, jak i również symbole Wild, Scatter i rundy Bonusowe.

Serenity w trakcie gry Serenity gra Serenity tabela wygranych

Tłem w tym slocie to starożytne Chiny z fioletowo-różowym zachodem słońca nad górami, z małą Chińską wioską na pierwszym planie. W tle znajdują się również świątynie, kwiaty wiśni i most ozdobiony lampionami. Muzyka jest tu bardzo spokojna i relaksująca. Symbolami na bębnach są różnorodne lampiony i symbole kart.

Serenity Darmowe Spiny

Aby zdobyć darmowe spiny, musisz wylosować na bębnach 3,4 lub 5 symboli Scatter. Jeśli wylosujesz trzy lub więcej symboli Scatter to otrzymasz 10 darmowych obrotów, gdzie wszystkie wygrane będą trzykrotne!

Serenity Bonus Lampion

Wylosuj 3, 4 lub 5 ikon z lampionem na aktywnej linii płatniczej, aby zaktywować rundę bonusową.

Serenity Symbol Wild

Sybol Wild jest łatwy do zidentyfikowania, ponieważ jest to symbol z napisem Wild – który pomoże nam skompletować zwycięską kombinację. Zastępuje on wszystkie symbole z wyjątkiem Scatter i bonusu Lampion.

Serenity Nasz Werdykt

Serenity to kolejny slot od Microgaming, który z pewnością odniesie sukces. Tematyka i efekty dźwiękowe tego slotu, pozwolą nam na złagodzenie napięcia jak i również, możemy się spodziewać przyzwoitych wygranych.


2 000 zł bonus i 200 darmowe spiny.


Serenity Game Promo Video 

€ 2 000 bonus i 200 darmowe spiny.

Możesz zagrać w tę grę w jednym z kasyn do których linki znajdują się w tekście. Wszystkie kasyna, które znajdziesz na stronie Polskie Kasyno, są w 100% rzetelnymi platformami, którym możesz zaufać. Są to nie tylko solidne kasyna o bardzo dobrej reputacji, ale również oferują swoim nowym użytkownikom atrakcyjne bonusy powitalne. Jeśli jeszcze ich nie wypróbowałeś, to serdecznie zachęcamy. Kliknij na jeden z linków, zarejestruj się i odbierz atrakcyjny bonus powitalny. 


4 000 zł bonus i 1000 darmowe spiny.