Relic Seekers

Dostawca: Microgaming

Wkrocz do starożytnych legend epoki Huangdi w nowym automacie Relic Seekers od Pulse Gaming obsługiwanym przez Microgaming. Rządy mityczno-historycznego Żółtego…

Relic Seekers

85
85
Ocena
3 Liczba rzędów
0.25 Minimalna stawka
25 Linia wypłaty
5 Koła

-

Szansa by wygrać

96%

RTP

Ogólnie

Imie
Relic Seekers
Dostawca

Informacje o zyskach

RTP
96%
Maksymalny zysk (x Twoja stawka)
x1100
Zmienność
High
Linia wypłaty
25

Stawka

Maksymalna stawka
500
Minimalna stawka
0.25

Recenzja Relic Seekers

Wkrocz do starożytnych legend epoki Huangdi w nowym automacie Relic Seekers od Pulse Gaming obsługiwanym przez Microgaming. Rządy mityczno-historycznego Żółtego Cesarza sięgają ponad trzech tysiącleci. W slocie Relic Seekers, trzech odkrywców poszukuje świętej relikwii z toczonymi rolkami, ulepszeniami symboli i darmową rundą z potencjalnymi multiplikatorami. Przeczytaj pełną recenzję slotu Relic Seekers aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach oraz w których kasynach online możesz go wypróbować już od 14 sierpnia 2019 roku!

Relic Seekers slot od Microgaming

Relic Seekers funkcje slotu

Najnowsza misja zabiera nas głęboko pod ziemię, gdzie odkryto sekretny grobowiec. Plotka głosi, że grób jest pełen cennych reliktów i ton złotych monet, a od Ciebie zależy, czy pomożesz Free Manowi, profesorowi Morganowi i Norze je zebrać. Czwarty członek grupy to Pies, który śledzi ich podczas wszystkich przygód. Runy są używane jako nisko opłacane symbole. Będziesz potrzebował lampy, aby znaleźć drogę. Lampa jest również symbolem Wild, która zastępuje wszystkie zwykłe symbole. Symbole Scatter służą jako symbole bonusowe. 3 lub więcej symboli scatter, wyzwoli rundę darmowych spinów. 

Relic Seekers slot korzysta z funkcji Rolling Reels przez cały czas – gdy otrzymasz zwycięską kombinację, wygrywające symbole znikają, a bieżące symbole zjeżdżają w puste miejsca. Umożliwia to dodawanie nowych symboli do bębnów, co daje kolejną szansę na wygraną (raz po raz).

Relic Seekers slot Microgaming

Gdy zdobędziesz 2 lub więcej następujących po sobie wygranych, uruchomisz funkcję Symbol Turns Wild – możesz przekształcić wszystkie 3 symbole postaci o wysokiej wartości w symbole wild:

  • Nora – zamieni się w symbol wild po 2 zwycięstwach pod rząd
  • Profesor Morgan – zamieni się w wild po 4 zwycięstwach pod rząd
  • Free Man – zamieni się w wild po 6 zwycięstwach pod rząd

Relic Seekers slot darmowe spiny

Główną atrakcją tego slotu  jest funkcja Free Spins która jest  odtwarzana, gdy otrzymasz 3, 4 lub 5 scatterów. Począwszy od 10 darmowych spinów, możesz ponownie uruchomić tę funkcję, zdobywając 3 lub więcej symboli scatter. Podczas darmowych spinów dostępna jest funkcja zbierania kluczy – klucze są dodawane podczas tej funkcji, gdy symbole kluczy lądują na rolkach.

Relic Seekers slot Microgaming darmowe spiny

Kiedy zbierzesz 3 klucze, otrzymasz 2 dodatkowe darmowe spiny – jeśli zdobędziesz 6, otrzymasz 2 dodatkowe darmowe spiny z wszystkimi kolejnymi wygranymi z zastrzeżeniem mnożnika 2x. Ponadto funkcja Rolling Reels i symbole Turn Wild mają również zastosowanie, aby zapewnić więcej wygranych i więcej wildów podczas funkcji darmowych spinow.

Relic Seekers slot bonus

Jeśli nie jesteś pewien, czy chciałbyś zagrać w slot Relic Seekers za prawdziwe pieniędze, warto wypróbować go używając bonusu oferowanego przez jedno z kasyn online. Po wydaniu tego slotu możesz spróbować dołączyć do nowego kasyna online oferującego gry Microgaming i odebrać bonus powitalny, który możesz następnie wykorzystać na Relic Seekers lub inny slot w kasynie. Sprawdź kasyna online, które polecamy poniżej, jeśli szukasz bezpiecznego i satysfakcjonującego doświadczenia, w którym możesz spróbować szczęścia!

Gdzie zagrać w slot Relic Seekers

Relic Seekers slot min/max zakłady, RTP, zmienność i max wygrana

Możesz zagrać w slot Relic Seekers zaczynając od 25 centów do 500 euro za spin. Możesz wygrać 2250 razy więcej niż Twoja stawka za każdy podstawowy lub darmowy spin. Jednak zebranie 6 kluczy w funkcji Free Spins da Ci 2x mnożnik, co może skutkować wypłatą 4500 razy większą od stawki przy każdym darmowym spinie. Relic Seekers to slot o wysokiej zmienności, a RTP wynosi 96.03%.

Relic Seekers grafika i ścieżka dźwiękowa

Grafika slotu Relic Seekers jest dobra i zawiera mieszankę kamiennych tablic, na których narysowane są różne znaki, a inne ikony przedstawiają nam między innymi trzech odkrywców, wilki i latarnie. To dobry projekt, zawierający rysunki w stylu anime, które dobrze pasują do tematu. Trzy postacie pojawiające się na rolkach to Nora, profesor Morgan i Free Man. Są to odkrywcy, którzy podróżują do starożytnego miejsca zwanego Dragon’s Vein. Muzyka jest podobna do tej którą można usłyszeć w filmach przygodowych.

Relic Seekers nowy slot Microgaming

Relic Seekers – nasza opinia

Kiedy zaczęliśmy grać w automat wideo Relic Seekers, przypomniał nam trochę słynny film National Treasure. Popularna była grupa osób poszukujących cennych reliktów, a nazwa Microgaming z pewnością przyciągnie śmiałków wśród graczy. Naszym ulubionym elementem tego slotu  jest funkcja Free Spins, ponieważ funkcja Rolling Reels jest aktywna i możesz zamieniać wysokoopłacalne symbole w Wilds, a także aktywować 2x mnożnik wygranej po zebraniu 6 kluczy. Mimo to pamiętaj, że zajmie to trochę czasu, ponieważ jest to slot o wysokiej zmienności. To powiedziawszy jest to z pewnością gra warta wypróbowania, a więc zachęcamy sprawdzić czy Ci się spodoba w jednym z polecanych przez nas kasynach online które znajdziesz na tej stronie. Życzymy miłej zabawy oraz wysokich wygranych!

Relic Seekers
85
Ocena

-

Szansa by wygrać

96%

RTP