Wild North
Producent gier : Play'n GO
Ilość rzędów : 4
Minimalny zakład : 0.40
Ilość linii płatniczych : 40
Liczba kół : 5
Ocena: 4.0 / 5

Wild North

Udaj się na północny kontynent ze slotem od Playn’Go - Wild North. Ten slot doskonale przedstawia nienaruszoną przyrodę w której zapoznasz się z niesamowitymi zwierzętami. Od delikatnych płatków śniegu, które płyną łagodnie wokół ekranu na lśniącej zorzy polarnej i malowniczych zwierząt, udaj się na wspaniałą przygodę i przejmij rolę odkrywcy dzikiej północy, którego zadaniem jest znalezienie jak wiele gatunków zwierząt, jak to możliwe, z każdym z nich poprawiając swoja szansę na wygraną.


1 000 zł bonus i 50 darmowe spiny.

Ta marka operatora przestała istnieć


Wild North Dowiedz się Więcej

Wild North slot jest zbudowany z 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Jak w przypadku innych slotów od Playn’Go, możesz grać na nim również na tablecie lub telefonie. Symbolami w tej grze są zwierzęta, takie jak niedźwiedź brunatny, wilk, sowa, renifer, ryś, jak i również symbole kart.

Wild North w trakcie gry Wild North bonus Wild North Wielka Wygrana

Northen Lights ( Polarna Zorza) Bonus

W tej grze symbolem Wild jest ryś, a symbol northen lights(zorzy polarnej) to Scatter . Jeśli wylosujesz trzy z nich, to zaktywujesz funkcję Northen Lights bonus, w której pojawi się koło, gdzie można wygrać 1 z 7 ciekawych funkcji bonusowych. Bonus jest wybierany losowo:

Funkcja The grat wilderness, w której przyznawane są 3 darmowe spiny.

Funkcja Wild Lynx, w której również przyznawane są 3 darmowe spiny, ale 1 lub 2 bębny zostaną zastąpione przez symbole Wild.

Funkcja Running Reindeer, w której otrzymasz 1 free spin. Symbol renifera pojawi się na 3 środkowych bębnach. Gdy symbole renifera pokryją bębny 2, 3 i 4, to dostaniesz dodatkowy free spin.

Pozostałymi funkcjami w bonusie Polarnej Zorzy są;

Funkcja Savage Bear, Funkcja Wolf Pack, Eyes of the Owl i Wild North Explorer.

Najbardziej opłacalna funkcją jest Wild Lynx, dzięki której możesz wygrać, aż do 2,500 razy sumy którą obstawiłeś.