Ocena: 4.5 / 5
Zagraj na grach od producenta - Relax Gaming

Relax Gaming

Relax Gaming jest zupełnie nowym producentem gier, stworzonym siedem lat temu w 2010 roku. Firma stała się znana z produkcji innowacyjnych automatów. Relax jest nadal stosunkowo mało popularny w Polsce, ale mamy jednak przeczucie, że w najbliższej przyszłości zobaczymy więcej gier od Relax Gaming, więc jeśli chcesz poznać kilka faktów dotyczących tej firmy, przeczytaj naszą recenzję poniżej. 


1 000 zł bonus.

Relax Gaming nie boi się przyznać, że ich pomysł na założenie tej firmy powstał pewnego wieczoru w pubie na słonecznej Malcie. Założyciele Patrik Österåker i Jani Tekoniemi postanowili zastosować swoje silne umiejętności techniczne w celu zbudowania nowej firmy zajmującej się rozwojem gier, a wszystko to zostało zaplanowane przy drinku. Dlaczego nie?

Zbyt mało kasyn i producentów gier przykłada tyle uczciwości i energii do opisania siebie na swojej oficjalnej stronie. My  podziwiamy ich nastawienie, które pomaga graczom stworzyć lepszy wizerunek osób stojących za "produktem".

Zagraj w kasynie Unibet na grach od Relax Gaming

Relax Gaming opisuje siebie na swojej stronie: "Zrelaksowani, tak lubimy siebie nazywać. Tworzymy nowości wykorzystując pełen potencjał naszego wielo-utalentowanego zespołu. Obecnie nasza firma robi wszystko we własnym zakresie. Obejmując projektowanie, doświadczenie użytkowników, integrację platform, rozwój klientów, operacje infrastrukturalne i licencje. Prowadzimy jurysdykcję w grach hazardowych w Wielkiej Brytanii, na Malcie, Danii, Rumunii i Alderney. I nadal mamy czas, aby pójść do pubu.

Firma Relax Gaming stworzyła własną platformę o nazwie Silver Bullet. Ta platforma jest dziś używana przez kilka kasyn online. Platforma obsługuje wszystkie urządzenia, co jest wyraźną zaletą. Relax Gaming wraz z firmą Unibet stworzyli ekskluzywne oprogramowanie pokerowe z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i turniejami.


1 000 zł bonus.

Relax Gaming Gry

W portfolio ich slotów znaleźliśmy raczej skromny i ograniczony wybór gier, ale dostępne tytuły wyglądają dość innowacyjnie i obiecująco. Poniżej znajdują się tytuły automatów od Relax Gaming:

• Mystic Monkeys

• Moody Fruits

• Dragons Rock

• Moby Dick

• Poker Dice

• Ragnarok

• Charmorama

• East of the Sun West of the Moon

Przyjrzyjmy się bliżej popularnej grze Charmorama o eleganckim wyglądzie i motywach szczęśliwych amuletów z różnych kultur. Znajdziesz tutaj 7 z nich, w tym tęczę, koty, czterolistne koniczyny i podkowy. Kiedy grasz w Charmorama, musisz najpierw wybrać, który symbol będzie twoim szczęśliwym. Jeśli wybierzesz amulet o niskiej wartości, to możesz liczyć na mnóstwo małych wygranych. Wybór amuletu o wyższej wartości spowoduje, że ten symbol będzie pojawiał się rzadziej, ale z lepszym wynikiem. W Charmorama znajdziesz również funkcje darmowych spinów. Jest to dość wyjątkowa i ekscytująca gra i polecamy jej wypróbowanie.

Oprócz produkcji gier i współpracy z Unibet, firma Relax Gaming zainwestowała również wiele w Bingo. Począwszy od 2015 roku wyprodukowali wiele gier Bingo z t funkcjami  jackpot i możliwością rozmowy na żywo z innymi graczami.

Charmorama

Relax Gaming na Telefonie

Możesz grać za darmo lub za prawdziwe pieniądze na  automatach od Firmy Relax. Są one dostępne na  na tabletach i komórkach, w tym urządzeniach iPhone, iPad lub Android.

Relax Gaming Bonus i Darmowe Spiny

Oprócz darmowych spinów, mnożników i innych dodatkowych funkcji o których wspomnieliśmy wcześniej, jest możliwość odebrania innych rodzajów bonusu. Wystarczy zarejestrować się i złożyć konto w  jednym z kasyn, do których linki znajdują się w tym artykule, aby zagrać na grach Relax i otrzymać hojny pakiet powitalny w postaci gotówki i darmowych spinów.


1 000 zł bonus.

 

Relax Kasyna

Gry firmy  Relax nie są powszechnie dostępne w kasynach online w Polsce, ale istnieje jedna bardzo silna marka - Unibet Casino -  gdzie będziesz mógł wypróbować gier od Relax Gaming i zrelaksować się przy rozgrywce Pokera lub Bingo. 


1 000 zł bonus.